AFK Arena 1.60 Apk İndir

0
(0)

farklı bir rol yapma oyunu. yüzden fazla kahramandan oluşan bir topluluk ve buradan seçmeniz gereken kahramanlar ile kendinizi zirveye taşımanız. AFK Arena apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Afk Arena 1 60 apk
AFK Arena for Jason Bennett’s Game On video game review column in Style (Lilith Games)

AFK Arena Apk Açıklaması

*** YILDÖNÜMÜ KAMPANYALARI BURADA ***
Gelin ve AFK’nın 2. yıl dönümünü bizimle kutlayın. Giriş yaptığınız ilk gün 20 çağrı, ikinci gün 30 çağrı ve üçüncü gün devasa 50 çağrı alın. Müzikal eğlence ve zevk için Dolly’s Tavern’e gidin!

*** SUMMON – TOPLA – SEVİYE ATLA ***
Yedi grupta 100’den fazla kahraman. Nihai oluşumları inşa edin ve zirveye ulaşmak için savaşın. Gökseller, İkiyüzlüler, Boyutsallar en nadir olanlardır.

*** STRATEJİK SAVAŞ ***
Kahramanlarınızı donatın ve savaşta düşmanlarınızın üstesinden gelmek için rakipsiz kadrolar oluşturun. Her fraksiyon, diğer fraksiyonlara göre oluşum güçlendirmelerine ve hiziplere dayalı avantajlara sahiptir.

*** ZENGİN OYNANIŞ ***
Kampanya boyunca ilerleyin ve eski kötü Hipojeler ile Esperia diyarını yok etmelerine karşı savaşın. King’s Tower’da bitişe kadar yarış. Kalıntılarınızla Labirent’e ne kadar gidebileceğinizi görün. PVP Arena modunda diğer oyuncularla savaşın. AFK Arena, savaşmaya devam etmenizi sağlayacak çok çeşitli modlara sahip klasik bir sıra tabanlı RPG’dir!

*** KESİNTİSİZ PERKLER ***
Oturumu kapattığınızda savaş durmaz. AFK iken bile seviye atlayın ve bir sonraki oturum açtığınızda ödülleri toplayın – böylece maceraya hemen geri dönebilirsiniz.

“AFK Arena bir ortaklık için bana ulaştığında, eğlenceli ve uygun olup olmadığını görmek için oyunu indirdim … oyun o zamandan beri hayatımı tüketti. Tam anlamıyla uyandığımda kontrol ettiğim ilk şey bu. Bu şaka değil.” – Markiplier

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir