Age of Magic Turn Based Magic RPG Strategy Game Apk İndir

0
(0)

Eski kadim dünya zamanında geçen bir oyun. fantastik karakterler ve büyülerle kahramanca savaşa hazırmısınız. Age of Magic Turn Based Magic RPG Strategy Game apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

age of magic 1 30 1 apk

Age of Magic Apk Açıklaması

Age of Magic, eski bir büyülü dünyanın kalıntıları üzerinde savaşan destansı kahraman lejyonları hakkında yeni bir fantezi mobil sıra tabanlı fantezi RPG’sidir.

Büyücüler, şövalyeler ve ejderhaların fantastik sıra tabanlı oyununa ve çağına hoş geldiniz – şimdi en iyi macera oyunlarından birini ücretsiz oynayabilirsiniz! 5 kahramandan oluşan kendi takımınızı oluşturun ve Kampanya modunda onların sihirli hikayelerini keşfedin, Arena veya Turnuvanın zirvesine ulaşmak için unutulmaz PvP savaşlarında diğer oyuncuları yenin ve rezil Tomb of Horrors’ta yeteneklerinizi kanıtlayın: girilmesi kolay korkunç bir in , ama hayatta bırakmak zor!

Kendinizi bu sihirli macera oyununun destansı dünyasına bırakın. Age of Magic; kahramanlık, savaş, telaş, ihanet, sihirbazlık ve anlatılmamış harikalarla dolu sihirli dünyaya giriş yolunuz. Düşmanlarınızı kudretinizle boğmak ve krallığın gerçek efsanesi olmak için bugün bu fantastik RPG oyununa katılın.

Büyük arenalarda hızlı tempolu savaşlarda savaşmak için efsanevi kahramanları toplayın ve seviye atlayın. Kobolds, Elfler, Demons, Druids, Changelings, Dragonkin, Ra’Archnes ve daha fazlası arasından onlarca karakter arasından seçiminizi yapın!

Karanlık, boşlukta yüzen bir dünyanın yıkık kalıntılarının üzerine çöker. Her gece, Lejyon’un durdurulamaz iblisleri tarafından yutulan gökyüzünde başka bir ışık huzmesi kaybolur. Yine de hala umut var. Ejderha Kehaneti, evrenin kaderini belirlemek için Kara Kule’ye giren bir Gerçek Büyücünün kehanetinde bulunur. Seçilmiş kişi olabilir misin?

⭐⭐⭐ Age of Magic oynanışı ⭐⭐⭐

⚡️ HİKAYE KAMPANYALARI ⚡️ Işığın ve karanlığın güçleriyle delinmiş devasa Age of Magic dünyasını keşfedin. Efsanevi kahramanlarla tanışın ve korkunç düşmanlarla destansı savaşlarda savaşın. Gerçek Büyücü Roland’ın hikayesini ve Kara Kule arayışını takip edin. Karanlığa adım atın ve geldiği şeyi elde etmek için her şeyi yapacak olan değişken suikastçı Sharazar ile tanışın.

⚔️ PVP⚔️ Her gün PvP Arena’da nihai kahraman partisini kurun ve diğer oyunculara meydan okuyun. Ama hepsi bu değil! Her hafta 24 saatlik Turnuvada kendinizi kanıtlayın. Zafer ve destansı ödüller kazanmak için zirveye çıkmak için savaşın! En yiğit dövüşçüye ganimetler!

🛡 EFSANEVİ KAHRAMANLAR 🗡 60’tan fazla destansı kahramanı toplayın, seviyelerini yükseltin ve güçlü silahlar ve zırhlarla donatın ve yeteneklerini ve nadirliklerini yükseltin. Dünyanın en güçlü partisini kurmak için farklı stratejiler kullanın ve hayalinizdeki kahraman takımını oluşturun!

⚔️ HIZLI SAVAŞLAR ⚔️ Ekibinize, görsellerin çarpıcı olduğu ve her seçimin önemli olduğu büyük arenalarda hızlı ama taktiksel sıra tabanlı destansı savaşlarda liderlik edin!

⚡️ BİRÇOK DİĞER MOD⚡️ Korku Mezarı ve Hazineler Vadisi, benzersiz ödülleri koruyan güçlü düşmanlarla savaşırken sınırlarınızı test edecek. Daha da zor yeteneklere sahip zorlu karakterlerle yüzleşmek için etkinliklere katılın ve zorluk ne olursa olsun gücünüzü test edin!

Topluluğa katılın ve Age of Magic kahraman bilgisine dalın: dünyalarında kimlerin yaşadığını öğrenin, hikayelerini okuyun, sınıfları ve grupları hakkında daha fazla bilgi edinin ve öğeleri, becerileri ve çok daha fazlasını nasıl kullanacağınızı keşfedin!

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir