Alphabear: Words Across Time Apk İndir

0
(0)

“Alphabear: Words Across Time” bir İngilizce kelime bulmaca oyunudur ve Google Play’in 2016 “Standout Indie” ödüllü oyununun büyük devamıdır!. Adından anlaşılacağı gibi kelime üreteceksiniz fakat oyunumuz ingilizce kelimeler üzerine kurulmuştur. İngilizce kelime dağarcığını geliştirmek isteyenler için biçilmiş kaptan olan bu oyunu oynamaktan zevk alacaksınız. Alphabear: Words Across Time apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Alphabear-Words Across Time

Alphabear: Words Across Time Uygulaması Açıklaması

“Alphabear: Words Across Time” bir İngilizce kelime bulmaca oyunudur ve Google Play’in 2016 “Standout Indie” ödüllü oyununun büyük devamıdır!

Bir bulmaca ızgarasındaki harfleri seçerek İngilizce kelimeleri hecelersiniz. Birbirine bitişik harflerden sözcükleri hecelediğinizde ayılar belirir! Ne kadar çok harf kullanırsanız, ayı o kadar büyür ve o kadar çok puan kazanırsınız. Kelimeleri akıllıca hecelemek başarının anahtarıdır!

Ayıları Topla:

Kelime bulmacalarını çözdüğünde, kalıcı koleksiyonun için yeni ayılar kazanacaksın. Bu ayılar, yazım sözcüklerinden kazandığınız puanları artırır, zamanlayıcınızı uzatır, oyun tahtasını kendi avantajınıza göre değiştirir ve daha fazlasını yapar.

ayı mizahı:

Yazdığınız kelimeler, oynadığınız her oyundan sonra komik karikatürlerde görünecektir. Bu devam oyununda yüzlerce yeni şablon, çizgi film arka planı ve dekor var. Komik olasılıklar sonsuzdur!

Sözlük:

Dinamik bir sözlük ve diğer yeni özellikler, bu oyunu yeni kelimeler öğrenmenin ve bunu yaparken eğlenmenin harika bir yolu haline getiriyor. Kelime listemizdeki on binlerce kelimeyle, ara sıra yeni bir kelimeye rastlarsınız.

Peki ne bekliyorsun? 2018’in en iyi kelime bulmaca oyunu sizi bekliyor! 🙂

apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir