Anger of stick 5: zombie APK + MOD (Sınırsız para ve elmas) v1.1.66

0
(0)

Oyun, bir grup garip insanın göründüğü bir şehirde geçiyor. Masum insanları deneysel araç olarak kullandılar. Sonuç olarak, birçok kişi kayboldu ve bunlardan biri şehirdeki masum insanları tehlikeye atan tehlikeli zombilere dönüştü. Ve kahramanımız çöp adam kahramanı, tehlikeli zombilere ve yabancılara karşı savaşta yer almak için arkadaşlarıyla birlikte ayağa kalktı ve şehrin güvenliğini korudu.

Anger-of-stick-5-mod

Anger of stick 5 Apk Açıklaması

Anger of stick 5’e katıldığınızda, hareketli, saldırgan veya savunmacı karakterleri kontrol etmek için telefon ekranındaki fonksiyon tuşlarını ve joystickleri kullanarak bir çöp adam kahramanı oynayacaksınız. Oyundaki kontrol sistemi nispeten tanıdık, aynı türde başka bir oyun oynadıysanız tanımanız fazla zaman almaz.

Yolculuğunuzda bıçak, tabanca gibi farklı silahları kuşanabilir ve yeni müttefikler arayabilirsiniz. Aynı anda 6 müttefik bulabilir ve 3 müttefikten destek alabilirsiniz.

Zorlu seviye sistemi, çeşitli oyun modları

Oyun, her seviyede zorluğun artacağı bilinen motife göre inşa edilmiştir. Oyundaki her seviye gerçekten bir meydan okumadır ve ileride sizi neyin beklediğini bilemezsiniz. Zihin-düşünme yeteneğinizi ve atış becerilerinizi gösterme konusunda sizi memnun edecek farklı zorluk seviyelerine sahip 60’a kadar seviye vardır.

Her seviyeyi geçmek için savaşmanın ana oyun modunun yanı sıra, hayatta kalma mücadeleleri gibi daha fazla modu deneyebilirsiniz.

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir