Angry Birds 2 2.50 Apk indir

0
(0)

Klasik Angry Birds oyunu. ilk sürümden sonra sürülen bunda yine güncelleme ve geliştirmeler ile oyundan sıkılmadan hatta zevk alarak oynayacağım bir oyun haline getirilmiştir. Angry Birds 2 Apk dosyasını indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz. 

angry birds 2 2 50 apk

Angry Birds 2 Apk Açıklaması

Angry Birds, ilk sürümü piyasaya sürüldüğünden beri sayısız övgü ve inanılmaz indirmeler aldı. Domuzlara yumurtaları çaldıkları için misilleme yapmak için, kuşlar vücutlarını silah olarak kullanırlar ve domuzların Kalesi’ne saldırmak için mermiler gibi sapanla kendilerini fırlatırlar.

Angry Birds 2, devamı olarak oyunu daha yüksek bir seviyeye taşıyor. Yeni oyun daha çok ilginç özellikler içeriyor.

Yumuşak renkli ayarlar: sabah ve akşam, güneşli ve yağmurlu günlerin değişiklikleri; gökkuşağı, bulutlar, şelaleler, çiçekler ve ağaçlar. Mükemmel grafikler, ultra net, dinamik, güzel fotoğraflar oluşturur.
Hoş sesler: gök gürültüsü, böcek sesleri ve hayvanların çığlıkları, her şey eğlence dolu.

Grafikler ve ses efekti bir yana, diğer bazı özellikler de oyuna ekstra puan veriyor. Bu versiyonda oyuncular, düşmanın kalesinin tasarımına göre doğru yetenek kuşu seçebilirler.

Angry Birds, çok aşamalı seviyeli bir oyundur. Gümrük beyannamesi modu, bir sonraki seviyeye geçmek için anahtarı almanızı gerektirir. Yıldızlar belirli bir seviyeye ulaştığında farklı arenalara girebilirsiniz.

Diğer versiyonlarda olduğu gibi, Angry Birds 2’de arkadaşlarınıza çevrimiçi olarak meydan okuyabilirsiniz. Kuşlarınızı seviyelendirmek için çevrimiçi turnuvalarda oynayabilir ve tüyler kazanabilir ve gezegendeki en zorlu rekabetle yüzleşebilirsiniz

Angry Birds 2 oynaması tamamen ücretsizdir, ancak isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar mevcuttur. Her iki durumda da, dolandırıcı domuzların üzerine yıkım yağdırmaya hazır olun!

Bu oyun şunları içerebilir:
– 13 yaşın üzerindeki bir kitleye yönelik sosyal ağ web sitelerine
doğrudan bağlantılar . – Oyuncuları herhangi bir web sayfasına göz atma potansiyeline sahip oyundan uzaklaştırabilecek doğrudan internet bağlantıları.
– Rovio ürünlerinin ve üçüncü şahısların ürünlerinin reklamı

Bu oyun internet bağlantısı gerektirebilir ve sonradan veri aktarım ücretleri uygulanabilir. Oyun ilk kez oynandığında, ek içerik bir kereye mahsus indirilir.
apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir