Angry Birds Classic 8.0.3 Apk İndir

0
(0)

İlk sürümüyle büyük övgüler almış bir oyun. temelinde kuşları sapan yardımıyla karşınızdaki engellere atarak yıkmaya ve puan kazanmaya çalışma üzerine kurulu. Angry Birds Classic Apk dosyasını indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz. 

angry birds classic 8 0 3 apk

Angry Birds Apk Açıklaması

Açgözlü domuzların savunmasını yok etmek için Angry Birds’ün eşsiz güçlerini kullanın!Angry Birds’ün hayatta kalması tehlikede. Yumurtalarını çalan açgözlü domuzlardan intikam alın. Domuzların savunmasını yok etmek için her kuşun benzersiz güçlerini kullanın. Angry Birds, zorlu fizik tabanlı oyun ve saatler süren tekrar değeri sunuyor. Her seviye çözmek için mantık, beceri ve güç gerektirir.Oyunda takılırsanız Mighty Eagle’ı satın alabilirsiniz! Mighty Eagle, Angry Birds’te sınırsız kullanım sağlayan tek seferlik bir uygulama içi satın alma işlemidir. Bu olağanüstü yaratık gökten uçarak sinir bozucu domuzları mahvedecek ve unutulacak. Sadece bir yakalama var: Saatte bir seviyeyi geçmek için sadece Mighty Eagle’ın yardımını kullanabilirsiniz. Mighty Eagle ayrıca tüm yeni oyun hedefleri ve başarıları içerir!Mighty Eagle’a ek olarak, Angry Birds artık güçlendirmelere sahip! Gizli içeriğin kilidini açmak için kuşlarınızın yeteneklerini ve üç yıldızlı seviyeleri artırın! Angry Birds artık şu inanılmaz güçlendirmelere sahip: Lazer hedefleme için Sling Scope, maksimum fırlatma gücü için King Sling, kuşlarınızı büyütmek için Super Seeds ve domuzların savunmasını yere sallamak için Birdquake!Bu uygulama internet bağlantısı gerektirebilir ve sonraki veri aktarım ücretleri geçerli olabilir.

Ebeveynler için Önemli Mesaj

Bu oyun şunları içerebilir:
– 13 yaşın üzerindeki bir kitleye yönelik sosyal ağ web sitelerine
doğrudan bağlantılar . – Oyuncuları herhangi bir web sayfasına göz atma potansiyeline sahip oyundan uzaklaştırabilecek doğrudan internet bağlantıları.
– Rovio ürünlerinin ve ayrıca seçkin ortaklardan ürünlerin reklamları.
– Uygulama içi satın alma seçeneği. Faturayı ödeyen kişiye her zaman önceden danışılmalıdır.

SSS

S1. Birden Çok Cihazda Oynayabilir miyim?

Elbette yapabilirsin! Oyununuzu Facebook hesabınıza bağlayın ve kuşları istediğiniz kadar cihaza fırlatmanın tadını çıkarın. Facebook’a bağlanmak size arkadaşlarınızla rekabet etme imkanı da verir!

S2. Oyunu Güncelledim ve İlerlememi Kaybettim!

İlerlemeniz kaybolduysa ve oyununuzu en son güncellemeden önce Facebook’a bağladıysanız, ilerlemenizi geri yükleyebiliriz. Bunu yapmak için, lütfen sorunuzu Facebook hesabınız için kullandığınız e-posta adresinizle gönderin.

S3. Oyunumu Facebook’a Bağlayamıyorum!

Oyunu Facebook hesabınıza bağlamak için, cihazınızda Facebook hesabınızda oturum açmanız ve oyunun hesabınıza erişmesine izin vermeniz gerekir. Bunu yapmak için, cihazınızda Ayarlar’ı açın, “Facebook” a dokunun ve bu menü altında Facebook hesabınızda oturum açtığınızdan emin olun. Ayrıca Angry Birds Go’nun yanındaki düğmenin olduğundan emin olun! “Bu uygulamaların hesabınızı kullanmasına izin ver” altında “açık” konumdadır. Bunu yapmalı! .

İpuçları, Angry Birds dünyasında hayatta kalmanıza yardımcı olacaktır.

1.        Zaman ayırın

2.        Kuşlarınızı iyi tanıyın

3.        Kelimenin tam anlamıyla farklı açıları deneyin

4.        Çevreyi gözlemleyin ve not alın

5.        Kutunun dışında düşünün

6.        Arayın ve bulun – Başkalarından yardım isteyin

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir