Animal Transform Apk İndir

0
(0)

Bütün hayvan dönüşümlerine ve özelliklerine sahip olan siz bir parkurda koşuyorsunuz. tabiki bu hayvanların özelliklerini kullanacaksınız ve bitireceksiniz. Animal Transform apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Animal-Transform 0 7 2 apk

Animal Transform Apk Açıklaması

Neşeli ve hızlı bir trafo yarışına var mısınız? Cevabınız evet ise, sizin için en destansı yarış bizde! Hayvan Dönüşümü Yarışı. Gelin ve bu destansı yarışı bir hayvan şeklinde kazanmak için ne gerekiyorsa verin. Bu, şüphesiz atılmaya değer bir macera! Çeşitli engellerle dolu pistte yarışırken, hayvanın kabiliyetini sizi bekleyen engelle eşleştirmek için bir hayvandan diğerine geçmeniz gerekiyor!

Yarışı kazanmak için keskin dikkat ve konsantrasyon becerilerine sahip olmanız gerekiyor! Her şey, sizi oyunun zirvesine çıkaracak hayvanların hesaplanmış hızı ve tepkisel değişimi ile ilgili! Bu, bir süredir oynadığınız en heyecan verici trafo oyunu, o yüzden gelin ve şimdi hayvan trafo yarışına katılın! Her seviye, üstesinden gelmeniz gereken yeni bir dizi olağanüstü engeli ortaya çıkaracak, böylece asla sıkılmayacak veya zorluklardan kurtulamayacaksınız!

İşte size bazı hayvan dönüştürücü ipuçları:

• Çita karada hızlı hareket eder.
• Fil, aralarına giren engelleri yok eder.
• Köpekbalığı suda hızlı hareket eder.
• Maymun, duvarlara tırmanmanıza yardımcı olur.
• Kartal havada hızlı uçar
.

Ana oyun özellikleri:

• Tam Destansı Yarış Oynanışı
Bir hayvan şeklindeki maceralı yarışa katılın ve engeli kazanmak ve oyun boyunca seviye atlamak için bir hayvandan diğerine dönüştürün!

• Mükemmel Ve Muhteşem Animasyonlar.
Muhteşem grafikler ve 3D efektler aklınızı başınızdan alacak! Neden bahsettiğimi anlamak için görmen gerek!

• Çok Heyecanlı Seviyeler.
Asla sıkılmayacaksınız veya zorluklardan kurtulamayacaksınız; sizin için birçok seviyemiz ve inanılmaz engellerimiz var!

• Basit ve Kolay Oyun Kontrolleri.
Oyun oynamak çok kolay ve eğlenceli! Sadece rahatlayın ve eğlencenin başlamasına izin verin!

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir