Apex Legends – Battle Royale Ön Kayıt

5
(1)
Apex Legends - Battle Royale

Apex Legends – Battle Royale Apk Açıklaması

Battle Royale’in bir sonraki evrimine hoş geldiniz.

Güçlü yeteneklere sahip efsanevi karakterlerin Frontier’ın kenarlarında şöhret ve servet için savaşmak üzere bir araya geldiği, oynaması ücretsiz bir Battle Royale nişancı oyunu olan Apex Legends’da karakterle fethedin.

Her şeyin gittiği engebeli bir dünyada, sürekli büyüyen çeşitli Efsaneler, derin taktik takım oyunu ve Battle Royale deneyimini üst seviyeye çıkaran yeni cesur yeniliklerde ustalaşın.

Efsanevi Karakterler
Listesi – Her biri kendi benzersiz kişiliğine, öğrenmesi kolay ancak gerçekten ustalaşması zor olan güçlü yönlerine ve yeteneklerine sahip, büyüyen bir güçlü Efsaneler kadrosunda ustalaşın.

Mürettebatınızı Oluşturun –
Efsanenizi seçin ve benzersiz becerilerini diğer oyuncularla birleştirerek nihai mürettebatı oluşturun.

Stratejik Battle Royale
– Yeteneklerinizi ve zekanızı, anında stratejik çağrılar yapmak için kullanın, mürettebatınızın güçlü yönlerini maç geliştikçe yeni zorluklarla başa çıkacak şekilde uyarlayın.

Türe Göre Gelişen İnovasyon
– Respawn Beacons, Smart Comms, Intelligent Inventory ve Jumpmaster dağıtımıyla aksiyona dahil olmanın yepyeni bir yolu dahil olmak üzere Battle Royale türünün seviyesini yükselten yepyeni bir dizi yenilikçi özelliği deneyimleyin.

Tatlı, Tatlı Yağma –
Sizi savaşta korumak için bir dizi güçlü silah, çeşitli eklentiler ve kullanışlı zırhlarla atlayın ve yağmalayın. Dövüşten sonra, karakterinizi ve silahlarınızı kişiselleştirmek için çok sayıda kozmetik seçenek toplayın ve maç sırasında gösteriş yapmanın yeni Yolu.

Oyunu Oynamak İçin Önkayıt yaptırmanız gerekmektedir. Playstoredan Kayıt Yapabilirsiniz.

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir