Baby Games 8.0 Apk İndir

5
(1)

Çocuğunuz için yiyecek,renkler ve eşyaları öğretmen istiyorsanız tam size göre bir oyun. Baby games apk dosyasını indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

baby games 8 0 apk

Baby Games Apk Açıklaması

2,3,4 yaşındakiler için 15 oyun . Küçük çocuklarınızı , çok eğlenirken öğrenmelerine ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak 15 farklı eğitici bebek oyunuyla meşgul edin .

Okul öncesi oyunlar bebeklerimize bol miktarda interaktif öğrenme süresi sağlar, bu nedenle onlar:
öğrenirler, beceriler geliştirir ve aynı zamanda eğlenirler , erken çocukluk döneminin üç ana etkinliği, tek bir uygulamaya entegre edilir, 5 ücretsiz bebek oyunu ve daha fazlası yakında çıkacak.

Çocuklar renkleri, şekilleri öğrenecek ve basit tematik hikayeleri takip edecekler. Sevimli hayvanlara bakmak veya şeyleri boyut, renk ve şekillere göre sıralamak gibi.

Anaokulu çağındaki çocuklar için, özellikle 2, 3 ve 4 yaşındaki erkek ve kız çocukları için çocuk gelişimi uzmanları tarafından planlanmış ve test edilmiştir.Zamanında verilen ipuçlarıyla basit arayüz ve oynanış, çocuğunuzun oyunda asla kafasının karışmamasını veya “kaybolmamasını” sağlayacaktır.
Ek olarak, tüm ayarlar ve giden bağlantılar korunur ve bebekler için erişilemez.

Uygulamayı beğendiyseniz lütfen yorum yazarak bizi destekleyin ve herhangi bir sorun veya öneriyi de bize bildirin.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir