Baby Games (piano,telefon,ilk kelimeler) 1.2.8 Apk İndir

0
(0)

ebeveynler olarak bebeğimizin gelişimini yakından takip ediyoruz. çocuğumuzu eğitmek için mobil cihazlarda da bir çok uygulama bulunmakta . Baby Games Piano, Baby Phone, First Words bunlardan biridir. Oyunun apk dosyasını indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz. 

Baby Games Apk Açıklaması

Çocuklar ve küçük çocuklar düşünülerek tasarlanmış eğlenceli, basit, renkli ve ÜCRETSİZ bir eğitici telefon oyunu olan “Bebek Oyunları – Piyano, Bebek Telefonu, İlk Kelimeler” ile bebeğinizi saatlerce eğlendirin!

Baby Games ile öğrenmek eğlencelidir ve burada bebeklerin ilgisini çekecek çok sayıda mini oyun ve eğitici aktivite vardır. Hayvan resimleri ile başlar, çocuklar yaptıkları seslerle eşleşebilirler. Ayrıca balon patlatma oyunları, müzikal öğrenme modları, eğlenceli aktiviteler ve daha fazlası var. Küçükleri eğlendirmek için mükemmel bir bebek telefonu oyunu.

Baby Games, altı ila on iki aylık çocuklar için mükemmel olan canlı ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Bir ve iki yaşındaki çocuklar ve hatta anaokulları da onunla eğlenecek! Oyun oynarken, her yaştan çocuk tüm eğlenceli aktiviteleri parmaklarının ucunda keşfederken güler ve kıkırdayarak hafıza ve ince motor kontrolünün yanı sıra dikkat ve gözlem becerilerini geliştirmeye yardımcı olur.

Bebek Oyunları aynı zamanda çocuklar ve küçük çocuklar için kullanımı kolay, güvenli bir arayüzde tekerlemeler, bebek şarkıları ve tekerleme oyunları sunar. Çocuk tekerlemelerinden bazıları arasında ABC alfabe şarkısı, Five Little Ducks, Humpty Dumpty, Rain Rain Go Away, Wheels on the Bus, Twinkle Twinkle Little Star ve daha fazlası yer alıyor.

İşte uygulamamızda yer alan bebek telefonu oyunlarına hızlı bir bakış:

1. İlk Kelimeler – Çocuklar kuşların ve hayvanların çıkardığı sesler hakkında her şeyi öğrenebilir, bunlara uygun resimlerle tamamlanabilir. “Bu nedir?” kaç tane hatırlayabileceklerini görmek için oyun!

2. Müzik Odası – Her ebeveynin bildiği gibi çocuklar gürültü yapmayı severler. Yürümeye başlayan çocuğunuzun bazı sesleri Müzik Odasında serbest bırakarak motor becerilerini ve takdirini geliştirmesine yardımcı olun. Davullardan piyanolara, trompetlere ve ksilofonlara kadar dört farklı enstrüman çalmaya hazır. Bebekler ekrana dokunarak kendi müziklerini yapabilirler ve her dokunuşta gerçek sesleri duyarlar!

3. Pop ‘n Play – Çocuklar ve yetişkinler oyuncak balonları patlatmayı sever. Ekrana dokunmak ve görüntülerin patlayıp kaybolmasını izlemek heyecan verici! Bu modda, hepsi tek dokunuşla patlamaya hazır normal balonlar, hayvan şekilli balonlar ve gülen balonlar bulunur. Çocukların koordinasyon ve motor becerilerini geliştirmelerine yardımcı olan bonus bir meyve parçalama oyunu bile var.

4. Havai Fişekler – Gökyüzüne bakın, havai fişekler! Bebekler, otantik ses efektleriyle tamamlanmış göz kamaştırıcı bir ışık gösterisi oluşturmak için dokunabilir veya sürükleyebilir. Çoklu dokunma desteği dahildir, böylece çocuklar aynı anda beş parmağıyla havai fişek atabilir!

5. Bebek Telefonu – Çocukların sanal bir telefonla oynayarak farklı hayvan sesleri, tekerlemeler, ninniler ve müzik notaları öğrenmelerine yardımcı olan fevkalade eğlenceli bir mod! Bir hayvana yapmacık bir telefon görüşmesi yapın ve cevaplayacak, bir çizgi film yüzü ve gerçek ses efektleri ile tamamlanmış olacak! Çocuklar, birçok farklı sesi duymak ve hayvanlar, sayılar hakkında bilgi edinmek ve hatta tekerlemeler çalmak için renkli düğmelere basabilir.

Bebek Oyunları, çocuklara, yeni yürümeye başlayan çocuklara ve bebeklerin hafıza ve gözlem becerileri geliştirmelerine yardımcı olmak için mükemmel bir araçtır. Renkli ve kullanımı kolaydır ve her çocuğun tercihine uyacak bir dizi harika mini oyun içerir.

Ebeveynlere not:
“Bebek Oyunları – Piyano, Bebek Telefonu, İlk Kelimeler” üçüncü taraf reklamları veya uygulama içi satın alma olmadan yayınlanan ücretsiz bir uygulamadır. Aynı zamanda bir tutku projesi. Biz kendimiz ebeveyniz, bu da çocuklarımızın ne öğrenmesini ve neyle oynamasını istediğimiz konusunda oldukça güçlü fikirlere sahip olduğumuz anlamına geliyor!

Bebek Oyunları’nı oluşturduk ve bebekler ve küçük çocuklar için daha iyi öğrenme materyalleri sağlamaya yardımcı olmak için ücretsiz olarak yayınladık. Bu yaştaki çocukların etkileyen içeriklere maruz kalmaması gerektiğinden, üçüncü taraf reklamlarına karşı katı bir protokol uyguluyoruz. Ayrıca, dünyanın her yerinden daha fazla ailenin bundan keyif almasını sağlamak için ücretsiz tuttuk.

Sizin ve çocuklarınızın bu oyunla harika vakit geçireceğinden eminiz. Bunu yaparsanız, lütfen başkalarıyla paylaşmayı düşünün.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir