Banana Kong 1.9.6.6 Apk İndir

4.7
(78)

Süper Mario tarzı bu oyunda amacınız Kong isminde karakterimizi hareket ettirerek muzları toplamak. önünüze çıkan engelleri oynama kolaylığı sayesinde rahatlıkla aşabilirsiniz. Banana Kong apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Banana Kong 1 9 6 6 apk

Banana Kong Apk Açıklaması

Ormanda, mağaralarda ve ağaç tepelerinde heyecan verici bir yolculuk.
Kong olarak oynayın! Banana Kong!

Banana Kong’un muazzam bir muz çığından kaçmasına yardım ederken sarmaşıkların üzerinde koş, zıpla, zıpla ve sallan! Son derece duyarlı tek parmakla dokunma ve kaydırma kontrolleriyle tam kontrol sağlayın.

Devasa kayalar, timsahlar, piranlar ve kaynayan lavlar gibi tehlikeli engellerin üstesinden gelmek için domuza binin veya tukanla uçun. Doğa acımasız bir düşman olabilir…

Ormanda koşarken arkadaşlarınızı geride bırakabileceksiniz! Tam Oyun Hizmetleri entegrasyonu sayesinde, arkadaşlarınızın en iyi mesafesini oyunun içinde görebilirsiniz. Oyun tarzınızı geliştirirken yüksek puanlarınızı karşılaştırın ve başarıların kilidini açın.

Son derece dinamik bir oyun motoru, bu bitmeyen koşuda sonsuz eğlence sağlayacaktır. Seviye anında rastgele oluşturulduğu için her oturum yeni bir mücadeledir.

Enerji çubuğunuzu doldurmak için mümkün olduğunca çok muz toplayın. Engelleri yok etmek için güç göstergesi kullanın veya derin yeraltı mağara alanı veya ağaç tepeleri gibi alternatif rotalar kullanın. Oyundan en iyi şekilde yararlanmak için sırları bulun ve ekstraların kilidini açın.

Banana-Kong-cover-3
Banana-Kong-cover-4
Banana-Kong-cover-5
Banana-Kong-cover-6
Banana-Kong-cover-7
Banana-Kong-cover-1
Banana-Kong-cover-2

Özellikler:

– Buluta Kaydetme
– HD Ekran desteği
– Tam Oyun Hizmetleri entegrasyonu
– Hayvanları gezdirme
– Tek başparmağınızla kontroller

apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 78

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.