Barbie Dreamhouse Adventures 2.0 Apk İndir

0
(0)

Oyuncak Dükkanlarında satılan Barbie oyuncağından esinlenerek yapılmış bu oyunda her şey günlük yaşamdaki kadar gerçek olarak grafiklendirilmiştir. Barbie Dreamhouse Adventures apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

barbie dreamhouse adventures 2 0 apk

Barbie Dreamhouse Adventures Apk Açıklaması

Kendi Barbie Dreamhouse deneyiminizi yaratın! Her odayı tasarlayabilirsiniz. BFF’lerim, yavru köpeklerim ve Blissa ile tanışın! Dreamhouse’da bir dizi eğlenceli aktivite için bize katılın: pişirme, dans veya epik havuz partileri! Daha eğlenceli aktiviteler için dışarı çıkın ve pembe üstü açılır arabamla Malibu’yu keşfedin. Ayrıca, resmi hazırlamak için beni ve arkadaşlarımı modaya uygun görünümlerle giydirin! Dreamhouse’da her şeyin mümkün olduğu heyecan verici maceralarda bizi takip edin!

HAREKET EDELİM
Her odayı harika duvar kağıtları ve göz kamaştırıcı süslemelerle tasarlamama yardım et. Kendi Hayal Eviniz yapın! Hazır, başla, tarz!

EN HAVALI ARKADAŞLAR
En iyi arkadaşlarımla tanışın: Bir spor fanatiği olan Renee; Yetenekli bir DJ olan Daisy; Bir bilim aşığı Teresa; Nikki, hevesli bir moda tasarımcısı ve tek ve tek Ken. Artı, eğlenceyi seven kız kardeşlerim: Skipper, Stacie ve Chelsea! Ebeveynlerim bile, Bay ve Bayan Roberts maceraya katılıyor!

YİYECEKLER
Neden harika mutfağımda bana katılmıyorsun ? Pişirilecek çok lezzetli tarifler var! Skipper ile yemek pişirmeye başlayın ve lezzetli tariflerinizi herkesin görmesi için BarbieGram’a gönderin! Mmm… Kokladığım o kekler mi ?!

GİYDİRİN
Moda ipuçlarınız var mı? Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla kıyafet var! Güzel elbiseler veya süper rahat pijamalar içinde giyin, herkes için bir kıyafet var. En havalı kıyafete sahip olmak için Nikki’den moda tavsiyesi iste!

SAÇ STİLİ
Bir makyaj için hazır olun! Dreamhouse’da bir kuaför var ve tonlarca farklı saç modeli tasarlayabilirsiniz! Teresa ile bir kız makyaj günü yapın ve yeni görünümünüze ekleyebileceğiniz tüm harika aksesuarlara göz atın!

BAZI PAMPERLEME ZAMANI
Pembe üstü açılır arabayı çıkarın ve Malibu Nail Spa’ya bakın! Renee’yi de getirin ve dışarıda bir kız günü geçirin! Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda renk, desen ve çıkartmayla kendi tırnak tasarımınızı oluşturun!

YAZ SAATİ AMAN TANRIM!
 Malibu Plajı nihayet açıldı! Dalmak, yüzmek, ızgara yapmak, dinlenmek veya bir kumdan kale inşa etmek? Hepsini yapabilirsin! Sahile yavru köpeklerin bile girmesine izin verilir! Chelsea ve Stacie ile Malibu dalgalarına binin ve harika bir mini oyunda en iyi sörf şampiyonunun kim olduğuna karar verin. Ken efsanevi havuz partilerinden birini verirken Dreamhouse havuzunda da rahatlayabilirsiniz!

PRINCESS MACERASI
Malibu’daki özel bir etkinliğe davetlisiniz: Floravian Kalesi’nde Kraliyet Balosu! Topun kraliçesi olmak için arkadaşlarımı ve kız kardeşlerimi kraliyet saç modeli ve elbiseleri ile prenses hazırlayın!

ABONELİK DETAYLARI
– Bu uygulama aylık abonelikler sunar
– Kullanıcılara aboneliğin ücretsiz bir denemesi teklif edilebilir
– Yalnızca yeni aboneliklerde Google hesabı başına bir ücretsiz deneme
– Kullanıcıların deneme süresini kabul etmek için bir aboneliğe kaydolmaları gerekecek ve deneme süresi boyunca herhangi bir zamanda vazgeçme hakkına sahip olacaklar. Devre dışı bırakmazlarsa, deneme süresinden sonra kullanıcılar otomatik olarak ücretlendirilecektir.
– Abonelik, cari dönemin bitiminden önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenir – Aboneliğinizin otomatik olarak yenilenmesi, istediğiniz
zaman Google Hesap Ayarlarına giderek
iptal edilebilir – Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, ancak lütfen unutmayın bir aboneliğin kalan süresi için geri ödeme almayacaksınız

GİZLİLİK VE REKLAM
Budge Studios ™, çocukların gizliliğini ciddiye alır ve uygulamalarının gizlilik yasalarına uygun olmasını sağlar. Bu uygulama, “ESRB Gizlilik Sertifikalı Çocukların Gizlilik Mührü” nü almıştır. Gizlilik politikamızı şu

adresten okuyun: https://budgestudios.com/en/legal/privacy-policy/ veya Veri Koruma Görevlimize şu adresten e-posta gönderin : privacy@budgestudios.ca Bu uygulamayı kullanmak için bir internet bağlantısı gerekebilir

SORULARINIZ MI VAR?
Sorularınızı, önerilerinizi ve yorumlarınızı her zaman bekleriz.

Support@budgestudios.ca adresinden bize 7/24 ulaşın BUDGE ve BUDGE STUDIOS, Budge Studios Inc.’in ticari markalarıdır.

Barbie Dreamhouse Adventures © 2018-2021 Budge Studios Inc. Tüm Hakları Saklıdır.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir