Beam of Magic APK + MOD (Sınırsız Para) v1.8.0

0
(0)

Beam of Magic, sizi canavarlarla dolu bir dünyaya ve hepsiyle savaşması gereken bir kahramana götürecek. Tabii ki, bir kahraman rolünü oynayacak, sırayla birçok haritadan geçerek, birçok farklı kuytu ve kuytuyu keşfedecek ve birçok küçük canavar ve bir dizi büyük patronla savaşacaksınız. Sadece bu adamları yendiğinizde bir sonraki seviyeye geçmek için kapıyı açabilirsiniz. Oyun ayrıca, ana oyun moduna dönerken daha iyi bir savaş için özgürce antrenman yapmanız ve ekipman almanız için birçok yan göreve sahiptir.

Beam-of-Magic-MOD-APK

eski bir büyülü dünyanın kalıntıları üzerinde savaşan destansı kahraman lejyonları hakkında yeni bir fantezi mobil sıra tabanlı fantezi RPG’sidir.

Büyücülerin, şövalyelerin ve ejderhaların fantastik sıra tabanlı oyununa ve çağına hoş geldiniz – şimdi en iyi macera oyunlarından birini ücretsiz oynayabilirsiniz! 5 kahramandan oluşan kendi kadronuzu oluşturun ve Kampanya modunda onların sihirli hikayelerini keşfedin, Arena veya Turnuvanın zirvesine ulaşmak için unutulmaz PvP savaşlarında diğer oyuncuları yenin ve rezil Tomb of Horrors’ta becerilerinizi kanıtlayın: girilmesi kolay korkunç bir in , ama hayatta bırakmak zor!

apk indir
apk indir
apk indir

Oyunun Kurulumu


Oyunun Dosyasını Bilgisayarınıza, telefonunuza veya tabletinize indirdikten sonra oyunun açmak için seçelim.
  • eğer bilgisayara kuracaksanız çift tıklayıp emilatör sayesinde oyunu açabilirsiniz.
  • telefon yada tablete yüklemek istiyorsanız indirilenler klasörünün içinden indirdiğiniz oyun dosyasını açmanız yeterlidir.

Oyunu kurduktan sonra oyunu açalım ve gerekli bilgiler ile giriş yapalım.

Oyun içindeki gerekli bölümlere bakarak sınırsız can, sınırsız para veya oyuna ait paranızın sınırsız olduğunu, oyunda kilitli bölümler varsa ise onların açıldığını göreceksiniz.


UYARI : Oyunun kurulumunu hatalı yaparsanız bu eklentileri göremeye bilir yada oyunu açamaya bilirsiniz. böyle bir durumda oyunu tamamen kaldırıp belirttiğimiz işlemleri tekrar yapmanız gerekmektedir.

Bilgilendirme


Sitemizdeki tüm oyunlar internet üzerinden 60 adet virüs programı ile taranıp sizlere sorunsuz ve virüssüz olarak sunulmaktadır.

  Oyunlar Hakkındaki Düşünlerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

istediğiniz bir oyun var ise bunu yorumlar bölümünden yazarsanız sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılarak bilgi verilecektir.

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir