Beastie Bay APK + MOD (Sınırsız Para) v2.2.7

0
(0)

Atari oyunu olan Beastie Bay’in simülasyon macera türünde olduğu söyleniyor. Hayvan eğitimi alanında bu platformu Pokemon’a oldukça benzer buluyorum. Ancak vahşi hayvanları yakalamaya, yakalamaya ve eğitmeye ek olarak, bu ıssız adada hala yapacak çok şeyiniz var. Oyun, mantıksal bir hikayede birçok oyun biçimini bir araya getirdiğinde, çekicilik ve heyecan verici unsurlar gösterilir. Ancak oynarken, bir bütün olarak birbirine uyduklarını görebilirsiniz. Başlangıcı da oldukça ilginç, oyuncuları oyuna getirme şekli sizi ilk dakikadan heyecanlandırıyor.

Beastie Bay MOD APK

Beastie Bay Apk Açıklaması

Issız bir adaya karaya vurmuş ve vahşi hayvanlarla çevrili, gelişebilir misin… yoksa sadece hayatta kalabilir misin?

Patikaları bilinmeyen bölgelere doğru fırlatın… ve sonra onu kendinize ait yapın! Ekin ekin, konut ve güç kaynakları inşa edin ve adayı kendi kişisel cennetinize dönüştürün. İlerledikçe, yakınlardaki keşfedilmemiş adalara seyahat etme yolları da dahil olmak üzere maceranızı bir sonraki seviyeye taşımak için yeni teçhizat ve teknoloji geliştirebileceksiniz!

Yerli fauna sizi bir sonraki öğün olarak mı izliyor? Yaratıkları yakalayın, arkadaşlarınızla takas edin ve sizin için savaşmaları için onları eğitin! Çoğunun temel güçlü ve zayıf yönleri vardır, bu yüzden bunları savaşta avantajınız için kullanın.

Yeterince uzağa gidin ve medeniyet belirtileri bulabilirsiniz. Doğru arkadaşlar edinirseniz, mütevazi adanız, kaplıcalar, oteller ve helikopter pisti ile eksiksiz bir ekonomik güç merkezine dönüşebilir. Olasılıklar ufuk kadar sınırsız!

En uygun olanın hayatta kalması hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! İlkel adanızı lüks bir cennet dilimine dönüştürürken çekimleri siz yapın!

* Oyun verileri cihazınızda saklanır. Kaydedilen veriler cihazlar arasında aktarılamaz ve uygulama silindikten veya yeniden yüklendikten sonra geri yüklenemez.
* Belirli özellikler (örneğin, reklamların kaldırılması) uygulama içi satın alma gerektirir ve oyunda belirli bir noktaya ulaştığınızda kullanılabilir hale gelir.

apk indir
apk indir
apk indir

Oyunun Kurulumu


Oyunun Dosyasını Bilgisayarınıza, telefonunuza veya tabletinize indirdikten sonra oyunun açmak için seçelim.
  • eğer bilgisayara kuracaksanız çift tıklayıp emilatör sayesinde oyunu açabilirsiniz.
  • telefon yada tablete yüklemek istiyorsanız indirilenler klasörünün içinden indirdiğiniz oyun dosyasını açmanız yeterlidir.

Oyunu kurduktan sonra oyunu açalım ve gerekli bilgiler ile giriş yapalım.

Oyun içindeki gerekli bölümlere bakarak sınırsız can, sınırsız para veya oyuna ait paranızın sınırsız olduğunu, oyunda kilitli bölümler varsa ise onların açıldığını göreceksiniz.


UYARI : Oyunun kurulumunu hatalı yaparsanız bu eklentileri göremeye bilir yada oyunu açamaya bilirsiniz. böyle bir durumda oyunu tamamen kaldırıp belirttiğimiz işlemleri tekrar yapmanız gerekmektedir.

Bilgilendirme


Sitemizdeki tüm oyunlar internet üzerinden 60 adet virüs programı ile taranıp sizlere sorunsuz ve virüssüz olarak sunulmaktadır.

  Oyunlar Hakkındaki Düşünlerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

istediğiniz bir oyun var ise bunu yorumlar bölümünden yazarsanız sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılarak bilgi verilecektir.

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir