Bionix APK + MOD (Satın Alınan) v51.06

0
(0)

Okyanusun dibindeki gizemli mikrobiyal dünyanın önünde, dünyayı mikroskopla keşfetmeye cesaretin var mı?

Bionix, oynayan herkesin övmesi ve üzerine düşünmesi gereken bir simülasyon oyunudur.

Bionix Apk Açıklaması

Bionix – Spor ve Bakteri Evrimi Simülatörü 3D, kendi benzersiz yaratığınızı yaratmanıza, hücreleri ve mikropları yemenize, DNA toplamanıza, iyileştirilmiş istatistikler ve mutasyonlar yoluyla gelişmenize ve elbette düşmanlarınızı paramparça etmenize olanak tanır!

Bu evrim oyunu, diatom, siliat, bakteri, basil, spirochaete, alg ve diğer türler gibi gerçek sualtı organizmalarının yanı sıra sonsuz ve prosedürel olarak oluşturulmuş sualtı dünyalarının yaşamını simüle eder.

Ayrıca vücut parçaları ekleme, görünüm ve özellikleri değiştirme gibi efsanevi Spore oyunundan tanıdık bazı mekaniklere de sahiptir.

Varlığın kökeninden, milyonlarca yıllık evrim size efsanevi yaratıkları 3D olarak getiriyor: gastrortich, stentor, infusoria, ciliate, nematod, rotifier, lacrymaria, hydra, tardigrade ve diğer türler!

Kahramanını seç: dev bir solucan, hızlı bir avcı canavar, aç bir dokunaçlı ahtapot canavarı veya sıfırdan kendi yaratığını yarat!

Bionix – Spor ve Bakteri Evrimi Simülatörü 3D ana özellikler:

• Çevrimdışı oyna
• PC kalitesinde 3D grafikler ve ses efektleri
• Yapay yaşamı, doğal seçilimi, evrimi ve otonom ekosistemi simüle eden prosedürel sualtı açık dünyası
• Prosedürel yaratıklar ve animasyonlar, fizik tabanlı mekanikler
• Bir bilim 50’den fazla benzersiz gerçekçi 3D yaratık, hücre ve spor, DNA elde etmenin farklı yollarını içeren hayatta kalma evrimi oyunu
• Hayatta kalma ve hakimiyet için savaşta yaratığınızı kişiselleştirmek için istatistikler, yetenekler, mutasyonlar, görünümler, renkler, şekiller ve diğer yollar
• Ve son olarak… Kendi benzersiz canavarınızı yaratmanıza izin veren spor benzeri yaratık yaratıcısı!

Bionix – Spore and Bacteria Evolution Simulator 3D ile mikro galaktik maceralarınıza şimdi başlayın!

LÜTFEN DİKKAT:

• Bulut kaydetme özelliğini kullanmak, başarılar kazanmak, lider panosuna katılmak ve yeni yaratıkların kilidini açmak
için oturum açın
• Hesaplar/cihazlar arasında ilerlemeyi aktarmak veya ilerlemenizi yedeklemek için bulut kaydetme/yükleme özelliğini kullanın • FPS’yi iyileştirme ipuçları: sistemi azaltın oyun içinde çözünürlüğü veya daha düşük çözünürlüğü görüntüleyin, Bloom ve diğer işlem sonrası efektleri devre dışı bırakın, kalite seviyesini düşük olarak ayarlayın, FPS limitinin işaretini kaldırın. Herhangi bir oyun başlatıcı/geliştirici/araç uygulamasını devre dışı bırakın/kaldırın. Güç tasarrufu modunu devre dışı bırakın.

apk indir
apk indir
apk indir

Oyunun Kurulumu


Oyunun Dosyasını Bilgisayarınıza, telefonunuza veya tabletinize indirdikten sonra oyunun açmak için seçelim.
  • eğer bilgisayara kuracaksanız çift tıklayıp emilatör sayesinde oyunu açabilirsiniz.
  • telefon yada tablete yüklemek istiyorsanız indirilenler klasörünün içinden indirdiğiniz oyun dosyasını açmanız yeterlidir.

Oyunu kurduktan sonra oyunu açalım ve gerekli bilgiler ile giriş yapalım.

Oyun içindeki gerekli bölümlere bakarak sınırsız can, sınırsız para veya oyuna ait paranızın sınırsız olduğunu, oyunda kilitli bölümler varsa ise onların açıldığını göreceksiniz.


UYARI : Oyunun kurulumunu hatalı yaparsanız bu eklentileri göremeye bilir yada oyunu açamaya bilirsiniz. böyle bir durumda oyunu tamamen kaldırıp belirttiğimiz işlemleri tekrar yapmanız gerekmektedir.

Bilgilendirme


Sitemizdeki tüm oyunlar internet üzerinden 60 adet virüs programı ile taranıp sizlere sorunsuz ve virüssüz olarak sunulmaktadır.

  Oyunlar Hakkındaki Düşünlerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

istediğiniz bir oyun var ise bunu yorumlar bölümünden yazarsanız sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılarak bilgi verilecektir.

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir