Blockman Go 1.30.3 Apk İndir

0
(0)

Blaklarlarla oluşturulmuş bu oyun grafikleri ve kullanım kolaylığıyla oynamaktan zevk alacağınız bir oyun. Blockman Go apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Blockman go 1 30 3 apk

Blockman Go Apk Açıklaması

Blockman GO, mini oyunlar, sohbet ve arkadaşlık içeren ücretsiz bir uygulamadır. Burada çeşitli blok tarzı mini oyunlar oynayabilirsiniz.

Temel Özellikler


– Çeşitli Oyunlar:
Birden fazla oyuncunun birlikte oynamasına ve oyunları sürekli güncellemesine izin veren çeşitli mini oyunlar. Kullanıcılar oyuna basit bir dokunuşla katılabilir.
– Özelleştirilebilir avatarlar: Giyinme sistemi, oyuncu için büyük miktarda giyinme sağlar. Çeşitli dekorasyon stillerini kapsar, kendinizi istediğiniz gibi giyin, muhteşem, sade, zarif, canlı veya sevimli. Sistem ayrıca sizin için en iyi kıyafetleri tavsiye edecektir. Hızla moda şölenine katılın ve en parlak yıldız olun!
– Sohbet sistemi: Blockman GO, oyunculara zengin bir sohbet etkileşimi sağlar. Oyun içi sohbet özelliklerini, özel mesajları ve grupları kullanarak arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak bağlantı kurun ve onlarla eğlenceli anlar paylaşın. Artık oyunda tek oyuncu yok!
– Cinsiyete özel dekorasyon: Sistem, cinsiyet rolüne göre farklı dekorasyonlar sunar ve rolü oluşturmadan önce buna dikkat etmeniz gerekir.
– Altın Ödüller: Mini oyunlar oynayarak altın kazanacaksınız. Ne kadar çok puan alırsanız, o kadar çok ödül kazanırsınız. Altın, dekorasyon ve eşya satın almak için kullanılabilir.
– VIP Sistem: VIP oyuncular, dekorasyonda% 20 indirim, günlük hediyeler, daha fazla altın vb. Dahil olmak üzere birçok ayrıcalığa sahiptir.

apk indir


apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir