Boom Battlefield 1.2.3 Apk İndir

5
(1)

Savunma türünde oyun oynamak istiyorsanız tam size göre bir oyun. Boom Battlefield Apk dosyasını altta bulunan  apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve mobil cihazınıza indirip oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler

boom battlefield 1 2 3 apk

Boom Battlefield Apk Açıklaması

SAVAŞ ALANINI savun, savun ve BOOM! Dünya savaştayken ve diyar risk altındayken görev çağrısına cevap vermeye hazır mısınız? Silahlar ve patlama alemine seyahat edin! İkonik kule savunma türü yeniden doğdu.

Aynı eski kule savunma mekaniğinden bıktınız mı?

Caravan War’un yapımcılarından destansı kuleler, güçlü kahramanlar ve sayısız anlık yükseltme içeren yepyeni bir çok oyunculu kule savunma oyunu geliyor. Düşman birliklerini patlatmak, altınlarını yağmalamak ve II.Dünya Savaşı’ndan bu yana en büyük savaşta krallığı korumak için ölümcül savunma kuleleri inşa edin ve seviyelerini yükseltin.

Destansı bir kahramanlar ve kuleler ordusuna komuta edin. Bu ücretsiz mobil kule savunma oyununda nihai zafer için çabalayın! Dünyanın her yerinden oyuncuları gerçek zamanlı olarak ezin. Sahilde, vadide, karada ve savaş alanında kendi stratejinizi geliştirin ve hedeflerinizi patlatın.

Savaş sonrası alternatif bir dünyada geçen Boom Battlefield, vahşet çağında geçiyor. 1940’ta organik ve biyonik mekanizmaları senkronize etmenin bir yolunun keşfi, Büyük Çatışmanın başlangıcına yol açtı. Barış dünyası çöktü ve Özgür Devletler ortaya çıktı. 1943’ün sonlarında bir barış anlaşmasının imzalanmasına rağmen, plazma patlayıcıları, cyborg’lar ve ordu sınıfı droidler, savaş halindeki bu dünyada sıradan hale geldi.

Dünyanın tüm büyük güçleri, insanı makineyle senkronize etme ve ölümcül silahların üretimini geliştirme arayışlarında değerli malzemelere can atıyor. Bu hedefe ulaşmak için, Özgür Devletler altınla ticaret yapmak zorundadır – ve altın dünyayı döndürür.

Arkadaşlarınızı davet edin ve tüm zamanların en eşsiz kule savunma oyunlarından birinde güçlerinizi birleştirin! 

Boom Battlefield özellikleri:

✔ Tüm dünyada gerçek zamanlı olarak oynayan bir milyon savunucunun olduğu otantik bir kule savunma oyunu.

✔ Avucunuzun içinde destansı bir ordu – savaşta kaotik bir dünya inşa edin, yükseltin ve yönetin.

✔ Robotlar, androidler, cyborg’lar ve diğer fütüristik ölüm makineleri dahil efsanevi kulelerin ve kahramanların kilidini açın.

✔ Birliklerinizi savaş alanında herhangi bir yere konuşlandırın ve işleri BOOM yapın! Düşmanlarınızı şok edin!

✔ Harika bir komutan olun ve solo kampanyalar ve çevrimiçi PvP savaşları için kendi stratejilerinizi geliştirin.

✔ Savaş halindeki bir dünyada kendinizi kanıtlayın – bu kaos dünyasında güçlü bir ittifak kurun ve diğer klanları yönetin.

En güçlü olan, zayıfın kaderine karar verir. Kim olmayı seçeceksin? Dünyanın en büyük generallerinden biri mi yoksa diğer oyuncuların kuleleri için top yemi mi? Savaş halindeki bir dünyaya uyum getirebilir misin? Şimdi bize katılın!

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir