Boom Beach 44.243 Apk İndir

5
(1)

Yine Bir starateji oyun. arından da anlaşılacağı gibi sahilde kuracağınız savunma hattı ile ilgili yapabilecekleriniz üzerine kurulu bir savunma oyunu. Boom Beach apk dosyasını oyunun açıklamasının altında bulunan  apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

YapımcıSupercell
Oyun KategorisiStrateji
Mod TürüSınırsız Para
Oyun Versiyonu44.243
Dosya Boyutu128 MB
İşletim SistemiAndroid 5.0
boom beach 43 87 apk

Boom Beach Apk Açıklaması

Boom Beach , popüler (Clash of Clans) yaratıcıları Supercell tarafından geliştirilmiş gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Bu bir savaş strateji oyunudur ve oyuncular bir Pasifik adasında kendi kalelerini oluşturabilir ve heyecan verici toplu savaşlarda düşman adalarına saldırabilirler.

Kötü siyah korumaya karşı destansı bir savaş yapın. Sefer kuvvetinizi düşmanın istila ettiği güzel cennet adalarına götürün ve bu tropikal cennetin sırlarını ortaya çıkarın. Her sahil başı, özgür adalılar için savaşın ve keşfedilmemiş takımadaları keşfedin. Mücadele, adalarda gizlenmiş kadim güçleri kontrol altına almak için bir yarışa dönüşür.

Oyun, Clash of Clans’a çok benziyor: Oyuncular, çeşitli ödüller elde etmek için kendi adalarının sahilinin yakınında kendi üslerini oluşturmalı ve düşman adalarına saldırmalıdır. İçindeBoom Beach , internet üzerinden diğer oyunculara karşı da savaşabilirsiniz. Sadece adalarına saldırmanız ve birliklerinizle savunmalarını aşmaya çalışmanız gerekiyor.

In Boom Plajı , oyuncular defansif binalar ve farklı saldırı birimlerinin ondan fazla farklı türde bulabilirsiniz. Saldırı ve savunma arasındaki en iyi dengeyi sağlamak için sayısız farklı şekilde birleştirilebilirler.

Bir Supercell stratejik tarzı oyun olan Boom Beach’in internet üzerinden çevrimiçi olarak çalıştırılması gerekir. Oyunu indirmek ve oynamak ücretsizdir. Ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play Store uygulamanızın ayarlarında satın alımlar için şifre koruması ayarlayın.

Boom-Beach-cover-1
Boom-Beach-cover-5
Boom-Beach-cover-2
Boom-Beach-cover-3
Boom-Beach-cover-6
Boom-Beach-cover-4
Boom-Beach-cover-7

  ÖZELLİKLERİ

  – Milyonlarca başka oyuncuyla oynayın, yağma için yüzlerce düşman üssüne baskın yapın
  – Üssünüzü düşman saldırılarına karşı yükseltmek için değerli kaynakların kontrolü için savaşın
  – Devasa tropikal takımadaları keşfedin ve Yaşam Kristallerinin gizemli gücünü keşfedin
  – Korkunç Kara Muhafız Patronları ile yüzleşin ve onların şeytani planlarını ortaya  çıkarın

– İşbirliği görevlerini üstlenmek için durdurulamaz bir Görev Gücü oluşturmak için diğer oyunculara katılın

apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.