Call Of Courage : WW2 APK + MOD (Sınırsız Para) v.1.0.45

5
(1)

Tanıdık savaş teması, bir dizi çok zor gizli görevle klasik birinci şahıs nişancı oyunu

İkinci Dünya Savaşı, hem filmlerde hem de oyunlarda oldukça fazla sömürülen çekici bir konudur. Ve bu içerikle ilgileniyorsanız, Call Of Courage: WW2 hayatınızda en az bir kez denemeniz gereken bir oyundur.

Belki de herkes ana bağlamı bilir. İkinci Dünya Savaşı’nda Hitler, dünyayı ilhak etme ve dünyaya hükmetme hırslarıyla ortaya çıktı. Almanya komşu ülkelere saldırdı. O büyük fırtınada, küçük bir üye olarak bile dünyanın karanlık kaderini değiştirmeye yardım edebileceksiniz.

Oyun İsmi Oyun İsmi
Yayınlanma Tarihi 28.12.2021
Yapımcı Canadian Rig
Oyun Kategorisi Aksiyon
Mod Türü Sınırsız Para
Oyun Versiyon 1.0.45
Dosya Boyutu 47 MB
İşletim Sistemi Android 4.4


Call-of-courge-ww2-mod-apk

Call of Courage: WW2 Apk Açıklaması

Profesyonel bir köpek eşliğinde gizli bir Amerikan komando olarak oynayacaksınız, resmi veya gizli tüm görevleri tamamlamak için gereken tüm askeri becerilere sahipsiniz.

Sahneler perspektiflerle kesişiyor, diğer nişancıların sahip olmadığı bir şey

Call Of Courage: WW2, daha klasik olamayacak oynanış ve manipülasyona sahip, tipik bir birinci şahıs nişancı oyunu olmasına rağmen, yepyeni bir boyut açar: birinci şahıs bakış açıları ve üçüncü şahıs bakış açıları, benzeri görülmemiş çekici bir his yaratır. aynı türdeki oyunlarda.

Her savaşta harika deneyimler yaşayacaksınız: hem ayrıntılı hem kapsamlı, hem doğrudan hem de dolaylı. Ve bu sayede, bu büyük savaşı temsil eden bir grup özel birliğin, komandoların rolünü, zorluklarını ve yüce fedakarlıklarını anlayacaksınız.

Özel bir arkadaş

Bu, Call Of Courage: WW2’nin ikinci farkıdır. Her görevde sizi desteklemek ve size eşlik etmek için her zaman yanınızda, savaş işi yapmak için özel olarak eğitilmiş bir çoban köpeğidir. Arkadaşımız oldukça uzak bir mesafeden düşmanları algılayabilir ve algılayabilir ve havlaması ile bizi alarma geçirebilir. Aynı zamanda, düşmanı devirerek bazı yakın dövüş aşamalarında size yardımcı olabilir ve daha uygun bir atış açısı bulmak için yeniden yükleme veya koşmanız için size daha fazla zaman verir.

İlgi Çekici Görevler

Oyunda 30 farklı görevden geçmeniz gerekiyor (ve geliştiricinin açıklamasına göre daha fazla olması bekleniyor). Her görev, çoğu sıradan ordunun yapamayacağı işler olan çok özel ve tehlikelidir. Ve yalnızca bir görevi tamamladığınızda diğerine geçebilirsiniz. Zorluğun, daha fazla hedef ve daha karmaşık düşmanlarla zamanla arttığından bahsetmiyorum bile.

Her sahnede yol boyunca görev farklıdır ve kahraman askerin sürekli çekim sahneleriyle sürekli meşgul olmasına neden olan bir dizi küçük zorlukla karıştırılmıştır. Ancak “son patron”un beklediği son görev, sizi ileriye ve son derece gururlu kılan, faşist yılan Hitler’in başını yok eden şeydir.

Ve bunu yapmak için, daha zor olamayacak bir dizi görevle zorlu bir eğitimden geçmeniz gerekiyor. Ayrıca yol boyunca yükseltilmiş silahlar da alırsınız (ancak önemli ölçüde değil). Oyunda yalnızca toplam 15 silah bulunur ve bunların tümü, Thompson, M1 Grand, Bar, MP40, K98, Colt 1911, Luger, Sten, Stg44 dahil olmak üzere çok fazla hasar veya kitle imhası olmayan tek kullanıcılı silahlardır. , Fg42, MG42, Thomson, PPSH, Shotgun ve Panzerschreck.

Oyundaki manipülasyonunuz basit: hızlı hareket edin, doğru nişan alın ve ateş edin. Hedefi ve hedefi bulmak için ekrana dokunarak tüm yapılır, ardından eylem için tuşuna basın. Tamamlandı. Ancak karakter kontrol sürecindeki dikkatlilik, zeka ve esnek yetenek, her zaferin anahtarı olacaktır.

Grafik

Bu nişancı, basit bir grafik arka plan, tipik retro renk tonu üzerinde tasarlanmıştır. Gerçekçi ve minimalist 3D teknikler, oyuncuların her zaman en iyi arkadaşınız köpeğin yardımıyla hedeflerini net bir şekilde belirleme fırsatına sahip olmalarına yardımcı olur. Bu tür oyunlarda, karakterin hareketi gereksinimlerle birlikte önemli bir faktördür: gecikme yok, hızlı, kolay ve doğru. Call Of Courage: WW2 bunu sorunsuz bir şekilde yaptı ve birkaç günlük deneme süresindeki oyun deneyimimi gerçekten çok rahat ve heyecan verici hale getirdi.

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.