Call Of Duty 1.0.19 APK indir

5
(3)

ilk olarak 2003 yılında bilgisayar platformunda çıkan Call of Duty yıllara meydan okuyor. En çok oynanan bilgisayar oyunu şimdi mobil cihazlarda da oynanabiliyor. şuana kadar 13 seri olarak çıkarılan oyun mobil platformda kısa sürede playstore’da üst seviyelere yerleşti ve en çok oynanan oyunlardan biri oldu. aşağıdaki açıklamalar ile oyun hakkında bilgi edinip son sürümü indirebilirsiniz.

call of duty 1019 apk

Call of Duty®: Mobile Apk açıklaması

Call of Duty: Legends of War apk, dünyanın 1 numaralı Birinci Şahıs Nişancı franchise’ı mobile geliyor! Activision ve Tencent Games’in merakla beklenen bir mobil oyunudur.

Call of Duty apk, Call of Duty evreninden harika haritalar, teçhizat, silah ve karakterlerden oluşur. Hızlı tempolu oyunun kontrolünü kendiniz ele geçirebilirsiniz ve diğer mükemmel beceriler bulmanızı bekliyor. Ghost, Price ve benzeri pek çok karakter Android için Call of Duty Legends of War’da.

Oyun şu anda iki oyun modu içeriyor – çok oyunculu ve zombiler. Çok oyunculu modda, oyuncular iki takıma bölünmüş 10 oyuncuyla oyuncuya karşı oyuncu (PvP) savaşları oynayabilecekler. Çok oyunculu mod ayrıca iki farklı moda ayrılmıştır – Takım Ölüm Maçı ve Ön Cephe. Zombiler modunda oyuncular zombilerle savaşmak ve oyunu kazanmak için tek başlarına veya takımlar halinde oynayabilir.

Call of Duty: Legends of War apk, Modern Warfare’den Captain Price, Ghosts Ghosts’tan Overlord ve daha fazlası gibi Call of Duty evrenindeki en popüler karakterlerle oynanabilir. Karakterler daha sonra Mühimmat Desteklerinden avantajlar, silahlar, beceriler ve ekipman kazanarak oyuncunun beğenisine göre özelleştirilebilir. Ayrıca Nuketown, Crash, Hijacked ve daha fazlası gibi en popüler Call of Duty haritalarına sahip olacak.

Call of Duty’nin Diğer Özellikleri: Legends of War apk

  • İkonik kahramanları ve silahları toplayın
  • Sezgisel alma ve oynatma kontrolleri
  • Mobil cihazlarda yüksek kaliteli grafikler
apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Call Of Duty 1.0.19 APK indir Yorumları (2 Yorum)

  1. Call of Duty apk indir sitesi sayesinde oyunun en son sürümünü kolayca ve reklamsız indirebildim. Ayrıca apk dosyasını bilgisayara da indirip cep telefonu haricinde Pc de oynayabiliyorum.

  2. Call of duty reklamsız ve hilesiz mi acaba? Güvenle indirebilir miyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir