Cargo Simulator 2021 Apk İndir

3.5
(2)

Yetiştirmeniz gereken bir korgo ve şehrin sokaklarında uymanız gereken kurallar. her görevi tamamladıkça yeni arabalar ve garajlar satınalarak filonuzu genişletebilirsiniz. Cargo Simulator 2021 Apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Cargo Simulator 1 28 apk

Cargo Simulator 2021 Apk Açıklaması

Cargo Simulator 2021, tüm şehirleri içeren ölçekli bir Türkiye haritası içeren bir kamyon sürüş simülasyon oyunudur! Oyun özellikleri, aynı harita üzerinde arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ve etkileşimde bulunabileceğiniz Gerçek Zamanlı Çok Oyunculu Modu içerir!

Muazzam bir harita üzerinde çeşitli kamyon ve treylerlerle benzersiz bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Her teslimat bütçenize katkıda bulunur ve yeni garajlar ve kamyonlar satın almanıza yardımcı olur. Yol kenarı ayarlama dükkanlarını ziyaret ederek kamyonlarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Dilediğiniz şehirde şirketinizi kurarak yolculuğunuza başlayacaksınız. Daha sonra farklı şehirlerde yeni garajlar satın alarak şirketinizi büyüteceksiniz.

Oyun, gelişmiş fizik motoru ve gerçekçi kamyon ve treyler modelleri ile nihai bir kamyon sürüş deneyimi yaratıyor.

Yolculuklarınız sırasında yol kenarındaki showroomlara uğrayabilir ve satılık çeşitli kamyonlara göz atabilirsiniz.

Oyun, gıdalar, yakıt tankerleri, kimyasallar, beton veya ekskavatör, yükleyici ve dozer gibi farklı inşaat makineleri dahil olmak üzere çok çeşitli kargoların nakliye işlerini içerir.

Bu simülasyonda kargoya zarar vermemek için trafikte dikkatli olmanız gerekiyor. Hasarlar, teslimatlardan elde ettiğiniz geliri azaltabilir.

Cargo Simulator 2021: Turkey oyunu gelecekte daha heyecan verici özelliklere sahip olmaya devam edecek.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir