Clash of Clans 13.675.20 Apk İndir

4.5
(2)

clash of clans 13 675 20 apk

Clash of Clans Apk Açıklaması

Şanlı bıyıklı öfke dolu Barbarlardan ateşli büyücülere, kendi ordunuzu yükseltin ve klanınızı zafere taşıyın! Akıncıları savuşturmak, dünya çapında milyonlarca oyuncuya karşı savaşmak ve düşman klanlarını yok etmek için başkalarıyla güçlü bir klan oluşturmak için köyünüzü inşa edin.

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN ! 

Clash of Clans’ı indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play Store uygulamanızın ayarlarında satın alımlar için şifre koruması ayarlayın. Ayrıca, Hizmet Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca, Clash of Clans’ı oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmalısınız. Clash of Clans’ın  oynamak için bir ağ bağlantısı gerektirdiğini unutmayın .

Klanların Çatışması ÖZELLİKLERİ


● Köyünüzü yenilmez bir kale haline getirin
● Kendi Barbarlar, Okçular, Domuz Binicileri, Sihirbazlar, Ejderhalar ve diğer güçlü savaşçılardan oluşan ordunuzu yükseltin
● Dünya çapındaki oyuncularla savaşın ve Kupalarını alın
● nihai Klan
● Destansı Klan Savaşlarında rakip Klanlara karşı savaşın
● Birden fazla yükseltme seviyesiyle 18 benzersiz birim oluşturun
● Sayısız birlik, büyü, Kahraman ve Klan takviyesi kombinasyonundan en sevdiğiniz saldırı ordusunu keşfedin
● Köyünüzü çok sayıda Top, Kule ile savunun , Havan, Bombalar, Tuzaklar ve Duvarlar
● Diyar boyunca bir seferde Goblin Kralı’na karşı savaşın


Clash of Clans OYUNCU YORUMLARI
Clash of Clans, Google Play’de beş milyondan fazla beş yıldızlı incelemeyi gururla duyuruyor.

Clash of Clans Android sürümü SSS:

S1: Clash of Clans (COC) çevrimiçi bir oyun veya çevrimdışı bir oyundur, oynamak için İnternet bağlantısına ihtiyacım var mı?
Görünüşe göre, Clash of Clans çevrimiçi bir oyundur, oyunculara oyun deneyiminize oyun ve sosyal içerik sağlamak için İnternet erişimi ve ayrıca Clash topluluğunun geri kalanıyla canlı oynama yeteneği gerektirir.

S2: Neden bağlantımı kaybetmeye devam ediyorum?
Sorunsuz bir Clash of Clans oyun deneyimi için kararlı bir ağa bağlı olmanız ve Android cihazının sinyalinin yeterince güçlü olması çok önemlidir. Tam kablosuz bağlantı çubukları veya mobil veri kapsamı tek başına sağlam bir bağlantı sağlamak için her zaman yeterli değildir, çünkü yerel ağlar zaman zaman yavaşlayabilir ve aşırı yüklenebilir. Bu, özellikle hareketli bir araçta veya yer altı toplu taşıma araçlarında oynuyorsanız geçerlidir. Diğer tüm çevrimiçi hizmetlerde olduğu gibi, iyi bir internet servis sağlayıcısıyla veya en azından güvenilir bir taşıyıcıyla sağlam bir 3G / 4G bağlantısı ile wifi üzerinden oynamanızı öneririz.

S3: Clash of Clans Android oyunu çökmeye devam ediyor, bundan sonra ne yapmalı?
Not: Clash of Clans for Android için daha iyi bir deneyim, önce minimum gereksinimleri kontrol etmeniz gerekir: 0,5 GB RAM (1 GB veya daha fazlası önerilir), Android OS 4.0.3 veya daha yenisi. ekran çözünürlüğü 800×480 veya üstü.
Clash of Clans çökme sorununu çözmek için aşağıdaki adımları uygulayın.
1. Uygulamayı kapatın ve yeniden başlatın. Cihazınızı kapatıp tekrar açın, ardından uygulamayı yeniden başlatmayı deneyin. Uygulamayı kaldırın ve ardından yeniden yükleyin.2. Google Play Store’dan en son sürüm oyunu indirdiğinizden emin olun. Veya Clash of Clans APK dosyasını APKPure.com’dan indirip güncelleyebilirsiniz.3. Kullanılmayan arka plan uygulamalarını kapatarak cihaz belleğini boşaltın.4. Kullanmadığınız uygulamaları kaldırarak daha fazla depolama belleği temizleyin. Ayrıca, Android cihazınızdan video ve resimleri aktarmayı veya yedeklemeyi deneyin.

S4: Clash of Clans COC oyunu hakkında bir sonraki güncelleme?
Supercell, popüler Clash of Clans video oyununa önemli güncellemeler getirebilecek yeni bir etkinliğe 24 Ekim’de ev sahipliği yapacağını açıkladı. Clash of Clans’ın (COC) bir sonraki güncellemesinin bir parçası olduğu söylenen şeylerden bazıları şunlardır: 
Belediye Binası 11 : Şu anda, birçok oyuncu Belediye Binası 10’da sıkışıp kaldı ve daha fazla hareket edemiyor; diğer üslere baskın yapmaktan ve savunmalarını geliştirmekle yetinmek zorundalar. Supercell, Belediye Binası 11’i açarsa, oyuna birçok yeni şey getirmesi muhtemeldir. Onu yeniden canlandırma ve daha fazla içerik yayma şansı var. Bunun büyülere yükseltmeler getirebileceği tahmin edildi.Tek Oyunculu haritalar : Bu, tek oyunculu modları oynamayı seven oyuncular için veya oyuncuların yeni becerilerini ve stratejilerini test etmeleri için bir nimet olacak.Seviye 8 Barbarlar : Belediye Binası 10 Clash of Clan’a yükseltme ile oyuncuların Seviye 7’den Seviye 8’e güçlü yeni Barbarlar alması da mümkündür.Klan Turnuvaları : Yeni yükseltmenin, değerli taşlar ve ganimet gibi daha büyük ödüllerle teşvik edilebilecek 5’e 5 ve 10’a 10 kişilik turnuvaları içerebileceği tahmin ediliyor.Dark Troop yükseltmesi : Town Hall 10’un yükseltilmesiyle, Dark Troops’un seviyesi de yükseltilebilir veya hayranlara hitap edecek yeni birlikler olabilir.Yeni Kahraman : Oyuna birkaç yeni güncelleme geldi ancak Kral ve Kraliçe gibi yeni bir Kahraman olmadı. Bu yeni karakter güçlenme ve gelişme yeteneğine sahip olabilir.

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Clash of Clans 13.675.20 Apk İndir Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir