Clash of Wizards – Battle Royale 0.30.8 Apk indir

0
(0)

Değişik bir kart oyunu ile karşınızdayız. Güncellemeleri, grafikleri ve geliştirmeleri ile sıkılmadan oynamak isteyeceğiniz bir oyun. Clash Of Wizard apk dosyasını indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz. 

Clash of Wizards 0 30 8 apk

Clash of Wizards – Battle Royale Apk Açıklaması

Sihirle dolu bir dünyayı keşfedin. Orkların, Goblinlerin, Ölümsüzlerin ve İnsanların tüm sihrin kaynağı olan Büyücü Royale Arena’nın kontrolünü ele geçirmek için sonsuz bir Savaşa daldığı bir dünya.

Ana Sihirbaz kulesi, iki kristal kulesi ve bazı savaş birlikleri, düşmanlarınızla çarpışmanız ve Arena Royale üzerinde kontrol sağlamanız gereken tek savunmadır. Savaş birliklerinizi konuşlandırın ve düşman savaş güçlerini yenmek için büyülerinizi yapın!

Clash of Wizards’da her savaş size ödüller verir, her tür kartı toplayın ve daha güçlü hale getirmek için onları yükseltin! Hepsini alın ve koleksiyonunuzu tamamlayın!

Clash of Wizards’da mükemmel stratejiyi bulun, savaşları kazanın, deneyim kazanın, yeni kartlar kazanın, kupalar, şan ve çok daha fazlasını kazanın!

Özellikler:
– Toplamak ve yükseltmek için harika birlikler ve büyüler!
– Gerçek zamanlı çok oyunculu düellolar! Arkadaşlarınızla düello yapın!
– Dostça Savaşta Klan Arkadaşlarınıza Meydan Okuyun
– Yeni stratejilere uyum sağlamayı ve düşmanlarınızı yenmeyi öğrenin
– Mükemmel grafikler.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir