Coin Master 3.5.274 Apk İndir

5
(1)

Viking köyünde geçen bu oyunda, diğer köylere savaş açarak ve köyünüzü geliştirerek üstünlük sağlamaya çalışacaksınız. Coin Master apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Coin Master 3 5 274 apk

Coin Master Apk Açıklaması

Viking köyünüzü zirveye çıkarmak için Facebook arkadaşlarınıza ve dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuya saldırılar, dönüşler ve baskınlarda katılın!

Bir sonraki Coin Master olmak için gerekenlere sahip misiniz? En iyi Korsan, Hippi, Kral, Savaşçı veya hepsinden VIKING olmak için savaşmak için zamanda ve büyülü topraklarda yolculuk edebilir misin?

Ganimetinizi kazanmak için döndürün Saldırı zamanı, ganimet, kalkanlar veya baskınlar gibi servetinize düşmek için çarkı döndürün. Madeni paralara veya altın çuvallara inerek ganimetinizi kazanın, böylece oyun boyunca güçlü köyler inşa edebilir ve seviyelerde yükselebilirsiniz. Size saldırmaya çalışan diğer vikinglerden köyünüzü korumak için kalkanlar kazanın. En güçlü köy ve en çok ganimetle Sikke Ustası olun!

Vikinglere Saldır ve Baskın!
Slot makinesinde jeton kazanmak, ganimet almanın tek yolu değil, onu da çalabilirsin! Köyünüzü inşa etmeye yetecek kadar ganimet kurtarmak için arkadaşınıza ve düşmanınıza saldırın veya baskın yapın. Kumbarayı kırmaya gerek yok! Karşı savaşın ve düşmanlarınıza karşı galip çıkın. Boom! Köyünüze saldıranlardan intikam alın ve hakkınız olanı alın! Coin Dozer’ınızı getirin ve tekrar zengin olun! Başkasının köyünde hangi hazineleri bulabileceğinizi asla bilemezsiniz!

Tüm Kartları toplayın!
Her zaman ganimetle ilgili değil, hazineyle de ilgili! Setleri tamamlamak ve bir sonraki köye geçmek için kartları toplayın. Fethettiğin her köyde kazancın daha büyük olacak

Arkadaşlarla oyna!
Hepsini toplamak için kartlarınızı çevrimiçi topluluğumuzla takas edin! Yeni viking arkadaşlarıyla tanışmak, büyük ödüller kazanmak ve hazineleri takas etmek için hızla büyüyen interaktif Facebook topluluğumuza katılın!

★ Arkadaşlarınızla yanınızda bir sonraki Coin Master olmak için savaşın.
★ Dünya çapında milyonlarca oyuncuya katılın!
★ Coin Master, uygulama içi satın alma olan tüm cihazlarda ücretsizdir.

Özel teklifler ve bonuslar için Coin Master’ı Facebook’ta takip edin!

apk indir


apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir