Colors for kids 4.2.17 Apk İndir

5
(1)

Çocuğunuza ingilizce renkleri oyun oynayarak öğretebileceğiniz görselliği ve görevleri ile tam not almış bir uygulama. Colors For Kids apk dosyasını indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

colors for kids 4 2 17 apk

Colors For Kids apkAçıklaması

Renkler oyunu 2,3,4,5 yaşındaki çocuklar anaokulu için basit bir eğitim uygulaması ve oyunudur. Bu boyama oyununda çocuklarınız farklı dillerdeki renklerin adlarını ücretsiz olarak öğrenir ve meyve, hayvan ve diğerleri gibi farklı nesnelerle ilişkiler kurar. Ayrıca çocuklar kendi resimlerini çizmeyi ve yaratmayı öğrenirler.

Renk oyunlarının temel özellikleri:
🎨 Bebekler için renkleri öğrenme: kırmızı, pembe, gri, kahverengi, mor, mavi, yeşil, sarı vb.
🎨 Birçok dilde renkleri öğrenme: İngilizce, İspanyolca, Rusça, Fransızca, Almanca, Portekizce , İtalyanca, Türkçe, Çince, Vietnamca ve diğerleri. Çocuklar için çok dilli öğrenme renkleri, gelecekte yabancı dil öğrenmeyi planlayan çocuklar için yararlıdır.
Çocuklar için renk oyunları, kelime dağarcığını zenginleştirecek ve çocuklara yönelik renk oyunlarımız birçok yeni nesne ve kelime içerdiğinden görünümü genişletecektir.
Anaokulu çocukları için 3 mini ücretsiz eğitici oyun var. Çocuğunuz renk öğrenimi oynayacak.
🎨 Yeni yürümeye başlayan çocuklar için renkli oyunları ücretsiz olarak
indirebilirsiniz.Çocuklar renkleri internet olmadan ücretsiz oynayabilir ve öğrenebilir 
🎨 Bebek renk oyunlarımız, çocuğunuzun daha iyi öğrenmesine yardımcı olacak ince motor becerileri, hafıza, dikkat, sebat, merak ve diğer becerileri geliştirir gelecekte okulda.
2, 3, 4, 5 yaşından küçük çocukların renkleri ücretsiz öğrenmeleri tavsiye edilebilir.

Nasıl oynanır:
Çocuklar için renklerin ve şekillerin ana ekranında ücretsiz anaokulunda üç kapı var. Bu kapıların arkasında çocuklar için renkleri öğreten mini eğitici oyunlar var.
Dilinizi seçin ve oynamaya başlayın! Ana ekranda çocuklar çeşitli oyunların simgelerini görecekler. Onlara tıklayın ve mini görevleri başlatın!

✏️ İlk oyunla bebek renklerin nasıl göründüğünü, isimlerinin ne olduğunu ve günlük yaşamdan hangi nesnelerin bu renge sahip olduğunu öğrenir. Meyveler, sebzeler, bitkiler, hayvanlar bu nesneler arasındadır;
✏️ İkinci oyun size bir renk örneği ve nesnelerin ana hatlarını gösterecek. Gerçek hayatta belirli bir renge boyanmış bir nesne seçmeniz gerekir;
✏️ Üçüncü oyuna girin ve genç bir sanatçı olma fırsatını yakalayın! Çocuklar renkleri karıştırmayı ve yenilerini almayı öğrenecekler!
✏️ Deniz sakinleri dördüncü mini oyunun içindeler. Onları renge göre yerlere yerleştirin – bu oyun zaten öğrenilmiş renkleri pekiştirmeye yardımcı olacaktır;
✏️ Resmin hangi renk olduğunu belirlemeniz gerekir – bir hayvan, bir nesne vb. Ve beşinci oyunda uygun rengi seçmeniz gerekir;
✏️ Altıncı mini oyun, çocuklar için eğlenceli boyama sayfalarına götürür! Çocuklar sevimli karakterleri boyamanın yanı sıra tüm renkleri bir kez daha gözden geçirmekten keyif alacaklar;
✏️ Yedinci oyuna girerek bebek hayvanları renklerine göre besleyebilecek. Burada önceki oyunlarda olduğu gibi renklerin isimleri telaffuz ediliyor. Bu onları hatırlamak için çok yararlı!
✏️ Sekizinci oyunda arkadaşın Ayı ile kıyafetleri yıka! Çamaşır makinesini verilen renge uyan giysilerle doldurun.

Renk bilgisini düzeltmek için oyun öğrenen tüm çocuklar, çocukların pedagogları ve psikologları ile işbirliği içinde geliştirildi. Çocukları öğrenmeyi kolay ve eğlenceli hale getirmek için eğitici oyunlar. Oyun arayüzü o kadar açık ve sezgiseldir ki, oynamak küçük çocuklar arasında en ufak bir zorluğa neden olmaz.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir