Crash Bandicoot 1.0.64 Apk İndir

0
(0)

Aksiyon dolu bir kurtarma oyunu. karakterini seç ve oyuna başla. king firmasının yapmış olduğu yine sizi ekrana bağlayacak bir oyun. görevleri yapmayı unutmayın. Crash Bandicoot apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Crash Bandicoot 1 0 64 apk

Crash Bandicoot: On the Run! Apk Açıklaması

Çoklu evreni kurtarma görevinde Crash Bandicoot ve kız kardeşi Coco’ya katılın!

Engellerle dolu şeritlerde Crash ve Coco’nun koşmasını, zıplamasını, dönmesini ve parçalanmasını sağlamak için hızlı düşünün. Doktor Neo Cortex’in yandaşlarını yenerek gizemli topraklarda hızlanın.

Vahşi ve egzotik yerleri keşfetmek için kaydırın. Crash ve Coco’yu N.Sane Skins ile özelleştirin, muazzam silahlardan oluşan bir cephanelik oluşturun ve koşma becerilerini ödüller için geliştirin.

Bir ömür boyu koşmaya hazır olun!

Efsanevi yerler ve kötü şöhretli patronlar
Bandicoot hayranlarını hem yeni hem de daha fazlası için geri dönen çeşitli koşu mücadeleleri bekliyor!

Wumpa Takımadaları, tüm Crash hayranlarını memnun etmek için Kaplumbağa Ormanı, Tapınak Harabeleri ve Büyük Kapı gibi klasikleri içeren çok geniştir. Her macera heyecan verici bir yolculuktur, tehlikeli Kanalizasyon veya Daha Sonra’yı riske atar veya tehlikeli Snow Go Dağı’nda bir atılımdır.

Dr Neo Cortex, çok çeşitli Crash’ten ve Coco’nun en tehlikeli düşmanlarından kurtuldu: Nina Cortex, Dingodile, Dr N-Gin, Fake Crash ve Coco ve daha birçok eski ve yeni patron Power Gems çalıyor. Onları durdurmak Crash ve Coco’ya kalmış! Daha

büyük ödüller için takım olun
Eşzamansız çok oyunculu oyunlarda en iyi Bandicoot’a katılmaya hazır olun!

Takımlar, en iyi olmak ve adınızı liderlik tablolarında görmek için övünme haklarıyla birlikte arkadaşlarla oynamak ve birlikte hareket etmekle ilgilidir. Kim en uzağa gitti ya da en uzun sürdü? Başkalarına meydan okuyarak, Takımınız büyük Kupalar talep edebilir.

Cesur Bandicoot tarzında macera
Kilidi açabileceğiniz inanılmaz görünümlerle göründüğünden daha fazlası var.

Klasik Crash Bandicoot ve Coco en başından beri sizindir, ayrıca bir açıklama yapmak için Punk görünümleri. Çoklu evreni keşfederken, ekstra Kupalar, bonuslar, değiştiriciler ve hatta bir Aku Aku Maskesi veren görünümlerin kilidini açacaksınız!

Keşfetmek için yeni toprakların kilidini açın
Crash veya Coco’yu nereye götüreceğinizi seçin, ödüller için veya sadece eğlence için koşun.

Sunulan ödüller veya karşılaşılan düşmanlar, sizinle birlikte koşmak için Görünüm ve silah seçimlerini etkiler. Adalar, birden fazla rota ve şeridin yukarıdan aşağıya, yukarıdan aşağıya dokunan çeşitli zorluklar yaratır. Toplanacak kaynaklar, izlediğiniz yola bağlıdır, bu yüzden akıllıca seçin.

Nişan almak için mükemmel, oyununuzu güçlendirin
Konu patron savaşlarına gelince, Crash ve Coco onları alt etmek için silahlar yapar!

Frosty Ant Drone’u şeridinden çıkaracak serumlar. Nitro Crab’ı kabuğunda sarsan bombalar. Nitro Neo Cortex’i küçük düşürmek için bir Ray Gun VE Bazooka gerekir.

Bandicoot
üssünüzü inşa edin ve yükseltin Coco’ya Wumpa Adası karargahını geliştirmesi için yardım edin.

Coco veya Crash, kaynaklar için Wumpa Adası’nı taramak için kaçar. Nitro Bombs ve Frosty Ray Guns gibi silahların yapıldığı yüksek teknoloji laboratuarları inşa etmek için parçalar kullanılır.

Daha fazla ayrıntı için web sitemizi ziyaret edin http://crashontherun.com/

En son haberler için Crash’i takip edin!
Instagram: @CrashOnTheRun
Twitter: @CrashOnTheRun
Facebook: CrashOnTheRun

Crash Bandicoot: On the Run! oynamak tamamen ücretsizdir, ancak bazı isteğe bağlı oyun içi öğeler ödeme gerektirebilir.

Oyuna erişmek için internete bağlı olmalısınız.
Bu uygulamanın indirilmesi, oyunun yalnızca kısmi bir indirilmesidir. Uygulamayı açtıktan sonra ek içerik yüklenecektir.

Bu oyunu indirerek hizmet şartlarımızı kabul etmiş oluyorsunuz; https://king.com/termsAndConditions.

Oyunu cihazlar arasında kolayca senkronize edin ve internete bağlıyken tüm oyun özelliklerine erişin.

Verilerimi satmayın: King, kişisel bilgilerinizi reklamları kişiselleştirmek için reklam ortaklarıyla paylaşır. Https://king.com/privacyPolicy adresinden daha fazla bilgi edinin. Verilerimi Satma haklarınızı kullanmak isterseniz, oyun içi yardım merkezi aracılığıyla bizimle iletişime geçerek veya https://soporto.king.com/contact adresine giderek bunu yapabilirsiniz

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir