DEAD WARFARE 2.19.6 Apk İndir

5
(1)

Gelecekte yaşanan bir savaş. Zombilere karşı üstünlük kurmanız gerekiyor. tabiki silahlarda geleceğe uygun silahlar. DEAD WARFARE Apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

DEAD WARFARE Zombie 2 19 6 apk

DEAD WARFARE: RPG Zombie Shooting – Gun Games Apk Açıklaması

2072 yılında dünya radyasyona gömüldü ve dünya zombilerle çevrili! Hayatta kalan tek kişi bodrum katına veya eve hapsedildi! Yaşamanın asıl görevi diğer oyuncular tarafından yenilmemek veya soyulmamaktır. MPS-16 adlı grubun amacı yaşayan diğer insanları toplamak ve hayatta kalanlara yardım etmek!

Orta Doğu’daki Ölü Vadi’de hala yaşayan bazı bilim adamlarının olduğu ve insan hayatını kurtarabilecek ilaçları üretme kabiliyetine sahip oldukları haberini alıyorlar. Yani, her durumda, MPS-16 için, dünyayı kurtarmak için bu tek şanstan vazgeçmeyecekler. Sonra bu aşırı tehlikeli yolculuk başladı.

Yolculuklarındaki ilk savaş, MPS-16’nın birçok zombinin tuzağına düştüğü bir tarih müzesinden başlıyor. Bazen birkaç erzak ve silah için gece boyunca savaşmak zorunda kalırlar ve her zaman hedefin sinyalini alırlar. Oyunda, MPS-16, malzemeleri ve hayatta kalanları bulmak için birçok yerden geçmeli, birçok zorluk ve zombinin onları beklediği.

Bu zombiler, birçok davranış ve yetenekle son derece tehlikelidir. Şanslıysanız, dev gibi görünen ve yakınındaki her yaratığı yakalayabilen bir patronla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca her yeni yere geldiğinizde yeni zombilerle tanışacaksınız. O zaman doğru bir silah seçmek, zombileri daha hızlı yok etmenize yardımcı olabilir.

Hayatta kalanları, malzemeleri ve silahları bulma yolculuğunda birçok zombi ve patronu yenmelisiniz. Bazen üssünüzü savunmanız ve dünyadaki diğer rakiplerle savaşmanız gerekir. Taktiğiniz için doğru takım arkadaşları ve silahları seçmeniz sizin için önemlidir. Oyunda karakterler birçok farklı görünüme sahip ve beceri sistemi daha esnek strateji sağlıyor ve silahlar 3D modunda görüntüleyebiliyor ve birçok parça ile özelleştirebiliyor. Bunların hepsi size en iyi gerçek deneyimi getirecek.

Karakterlerin yetenekleriyle ilgili yiyecek ve yakıt almak için kendi üssünüzü koruyun ve diğer binaları yok edin. Karakterler, benzersiz becerilere sahip farklı sınıflara ayrılmıştır. Her sınıf, yalnızca bir tür zombiye karşı etkili bir şekilde tek bir tür silah kullanır. Farklı sınıf karakterlerinin farklı görünümleri ve becerileri vardır. Karakter seviyelendirilebilir ve nadirlik, başlatma sayısı ile tanımlanır.
apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir