Defence Zone 3 HD 1.3.6 Apk İndir

0
(0)

Sizden verilen yeri düşmanlara karşı savunmanız istense ne yapardınız. tabi ki size verilen eşyalar ile iyi bir strateji belirleyip bölgenizi düşmana teslim etmemek için tüm çabayı sarf ederdiniz. aksiyon ve strateji temalı böyle bir oyun oynamak istiyorsanız tam size göre bir oyun. Defence Zone 3 Hd apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Defense Zone 3 HD 1 3 6 apk

Defence Zone 3 HD Apk Açıklaması

Popüler aksiyon / strateji oyununun uzun zamandır beklenen devam oyununa hoş geldiniz! Yeni silahlar, manzaralar ve bol seçenek! Her oyun oturumu artık daha dinamik ve şaşırtıcı.

Oyunun özü hala aynı: tüm düşman orduları savunmanıza koşuyor ve onları her ne şekilde olursa olsun yok etmeye çalışıyor. Ama şimdi her zamankinden daha güçlü ve daha çılgınlar.

Eski, zaman içinde test edilmiş taretlere ve tamamen yeni silah türlerine erişebileceksiniz. Mevcut bütçenizi nasıl harcayacağınıza karar vermek size kalmıştır. Yeni kuleler mi inşa etmelisiniz yoksa halihazırda sahip olduklarınızı yükseltip güçlendirmeli misiniz? Taretler saldırı menziline, atış hızına ve hasar türüne göre değişiklik gösterir. Kazanmanın tek yolu, birbirlerini tamamlamaları ve güçlendirmeleri için onları birleştirmektir.

Esnek zorluk ayarları, her oyuncunun oyundan olabildiğince fazla keyif almasını sağlayacaktır. Tecrübeli bir komutan iseniz, saniyenin bir kısmının bile başarı için hayati önem taşıdığı ve her şeyin kulelerinizi akıllıca seçme ve düzenleme yeteneğinize bağlı olduğu acımasız, yoğun savaşları seveceksiniz. Yeni bir oyuncuysanız, kendinizi kolayca eğitebilir ve ciddi savaşlara hazırlayabilirsiniz.

Her iki durumda da, dikkatlice tasarlanmış haritalar ve mevcut çok çeşitli taretler size neredeyse sonsuz taktik seçenekler sunacak. Çarpıcı, ayrıntılı manzaralar, özenle çizilmiş kuleler ve inanılmaz özel efekt sayesinde gözlerinizi ekrandan ayıramayacaksınız.

Kule istatistikleri, düşman gücü, arazi özellikleri ve özel silahlar dahil olmak üzere oyunun tüm yönleri titizlikle dengelendi. Çok kolay oynanıştan asla sıkılmayacaksınız. Her seviye size meydan okuyacak. Meydan okumayı kabul etmeye hazır mısınız?

Özellikler:
• Dört zorluk seviyesi
• Sekiz tür kule
• Hava Saldırılarından Nükleer Bombalara kadar sekiz özel yetenek
• Çeşitli mevsimler ve manzara türleri
• 20’den fazla dil desteği

Resimlere ve multimedyaya erişim bu nedenle gerekli değildir, bu oyun yüklenebilir obb dosyası. Bazı cihazlarda harici depolamaya (bellek) yüklenir.

apk indir
apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir