Diablo Immortal Ön Kayıt

3
(2)
Diablo-Immortal

Diablo Immortal Apk Açıklaması

ÇIĞIR AÇAN BİR DIABLO DENEYİMİ

Diablo Immortal ™, Blizzard Entertainment’ın Diablo® II: Lord of Destruction® ve Diablo III® etkinlikleri arasında geçen, türü belirleyen aksiyon rol yapma oyunu serisindeki yepyeni bir oyundur. Sanctuary’nin kabus dünyasını daha önce hiç olmadığı gibi keşfedin, şimdi meleklerin ve iblislerin ölümlü diyarın egemenliğine sonsuz bir savaş verdiği devasa bir çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu (MMORPG). Bozulmuş Worldstone’un parçalanmış parçalarını toplamak ve Lord of Terror’ın dönüşünü engellemek için destansı bir macerada sayısız diğer oyuncuyla güçlerinizi birleştirin. Diablo hayranları ve yeni oyuncular, iblis ordularıyla çarpışacakları, destansı ganimet toplayacakları ve hayal edilemez güçler kazanacakları geniş bir açık dünyada maceraya atılacaklar.

YOLUNUZU KESİN

Son derece ikonik ve özelleştirilebilir dört sınıftan birini seçin: Barbarian, Demon Hunter, Monk ve Wizard. Her başarılı karşılaşmada yeni yetenekler kazanın ve savaş arenasının en güçlü oyuncusu olmak için çarpışın. Yepyeni set öğeler ve efsanevi silahlarla donatın ve hatta en sevdiğiniz silahların seviyelerini yükseltin, böylece sizinle birlikte güçlenebilsinler. Karakterinizi ve teçhizatınızı kişiselleştirmenin pek çok yolu olan Diablo Immortal, Sanctuary’nin engin MMORPG dünyasında olmak istediğiniz kişi olmanız için size benzeri görülmemiş bir esneklik sağlar.

GÖRSEL, HIZLI SAVAŞ

Diablo Immortal, en iyi PC mekaniklerini mobil cihazınızda hızlı, sezgisel kontrollere çeviren eşsiz bir MMORPG oyun deneyimi sunar. İster bir baskında olun, ister iblis ordularıyla tek başınıza savaşın, her zaman komuta hissedeceksiniz. Yön kontrolleri, kahramanları dünyanın dört bir yanında hareket ettirmeyi kolaylaştırır ve bir beceriyi etkinleştirmek, hedeflemek için bir beceriye baş parmağınızı basılı tutmak ve ardından düşmanlarınızı cehenneme çevirmek için serbest bırakmak kadar kolaydır.

BÜYÜK BİR DÜNYAYI KEŞFEDİN

Wortham’ın savaşla harap olmuş çevresinden büyük Westmarch şehrine ve Bilefen Ormanı’nın gölgelerine kadar – Oyuncuların önlerinde keşfedecekleri geniş bir dünya var. Yolculuğunuz sizi değişen manzaralara ve sürekli gelişen zorluklara götürecektir. Görevler, patronlar ve Diablo serisinin hiç görmediği zorluklarla dolu zengin bir Diablo hikayesini deneyimleyin, devasa sürekli değişen zindanlardaki baskınlar da dahil. İster sonsuz zindanlarda savaşmaktan, ister zamanınızı dünyanın her köşesini keşfederek geçirmekten hoşlanıyor olun, Diablo Immortal’da herkes için bir şeyler var.

MUHTEŞEM ÇOK OYUNCULU BİR DENEYİM

Oyuncular, Sanctuary dünyasında maceracı arkadaşlarıyla tanışmak ve sosyalleşmek için sayısız fırsata sahip olacaklar. İster savaş arenasına atlamak, ister bir zindanın gölgeleri arasında bir baskına girişmek, ister teçhizatı yükseltmek olsun – Diablo Immortal zengin bir MMORPG deneyimini desteklemek için burada.

© 2021 Blizzard Entertainment, Inc. ve NetEase, Inc. Tüm hakları saklıdır. Diablo Immortal, Diablo ve Blizzard Entertainment, Blizzard Entertainment, Inc. şirketinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

Oyunu Oynamak İçin Önkayıt yaptırmanız gerekmektedir. Playstoredan Kayıt Yapabilirsiniz.

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.