Disney Frozen Adventures: Customize the Kingdom Apk İndir

0
(0)

Disney firmasının karlar ülkesi filmini izleyenler için değişik bir puzzle tarzında bir oyun. Disney Frozen Adventures: Customize the Kingdom apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Disney Frozen Adventures-Customize the Kingdom

Disney Frozen Adventures: Customize the Kingdom apk açıklaması

Disney’in Karlar Ülkesi, heyecan verici yeni bir 3’lü eşleştirme bulmaca macerasında hayat buluyor. Disney’in Frozen & Frozen 2 filmlerine dayanan yepyeni bir oyunda Krallığı inşa ederken, yenilerken ve dekore ederken Elsa, Anna ve Olaf’a katılın. 3’lü eşleştirme bulmaca oyunları oynarken Arendelle Krallığını ve ötesini tasarlayın ve süsleyin.

Sizi Arendelle ve tüm Frozen dünyasının etrafındaki yeni ve tanıdık yerlere götüren yepyeni bir Frozen macerasını keşfedin ve atılın. Bu muhteşem dekorasyon oyununda malzemeleri toplamak için Oaken’s Trading Post’a giden görevlere başlayın. Yüzlerce maç-3 oyunu oynayın ve kaleyi dekore etmek ve harika görünmesini sağlamak için kar taneleri kazanın!

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER:

DONDURULMUŞ DÜNYAYI KEŞFEDİN: Arendelle’de ve World of Frozen’ın ötesinde yeni ve tanıdık yerleri keşfedin.

HEYECAN VERİCİ MAÇ 3 PUZZLES OYNAYIN: Bu yepyeni oyunda yüzlerce eşleştirme bulmacasını oynayın.

KRALLIĞI ÖZELLEŞTİR: Bu dekorasyon oyununda kaleyi güzelleştirmek için kar taneleri kazan.

YEPYENİ BİR DONDURULMUŞ MACERAYA BAŞLAYIN: Anna, Elsa ve Olaf ile birlikte Frozen hikayesine filmlerin ötesinde devam edin.

HER ZAMAN YENİ BİR ŞEY: Aksiyonu heyecanlandırmak için devam eden etkinlikler! Üçlü eşleştirme bulmacalarını çözerek özel oyun içi ödüllerin kilidini açın.

DONDURULMUŞ KARAKTERLERLE OYNAYIN: Anna, Elsa, Olaf ve daha fazlasıyla oynayın ve etkileşim kurun! Kristoff ile ormanda görevlere başlayın ve ayrıca Oaken’s Trading Post’a seyahat edin.

Frozen ve Frozen 2’den ilham alan yeni bir bulmaca eşleştirme macerasında Elsa, Anna ve Olaf’a katılın. En sevdiğiniz karakterlerin yardımıyla 100’er eşleştirme 3 bulmacasını oynayın. Bu yeni 3’lü eşleştirme oyununda ilerlerken Frozen dünyasını keşfedin! Krallığı dekore etmenize ve özelleştirmenize yardımcı olacak görevleri tamamlarken yeni konumların keyfini çıkarın. Arendelle boyunca kale girişini, büyük salonu ve daha birçok odayı kendi tasarım seçimlerinizle dekore edin!

Frozen Adventures oynayın ve Arendelle kalesini süsleyin! Yapmanız gereken tek şey maç 3 oyununu oynamak ve çözmek. Kale restorasyon oyunumuzdan keyif alacağınızı umuyoruz!

World of Frozen’ın macerasına dalarak heyecan verici eğlenceyi keşfedin. Donmuş kaleyi ve Krallığı tasarlamak ve süslemek için 3’lü eşleştirme oyununu oynayın! Bu destansı Frozen oyununu oynarken yeni dünyaları keşfedin!

Disney Frozen’dan ilham alan yepyeni bir 3’lü eşleştirme dekorasyon oyununu indirin ve ücretsiz oynayın. Uygulama içi satın alımları içerir.

apk indir
apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.