DogLife: BitLife Dogs APK + MOD (Kilitsiz) v1.5

0
(0)

Bu günlerde gençlerin zevki, denemek için garip oyunlar bulmaktır. Ne kadar yabancı olursa, o kadar eğlenceli ve heyecan verir. Ve onlardan biriyseniz, böyle vahşi bir hobiye sahipseniz, DogLife: BitLife Dogs’u deneyin.

Diğer birçok hayvan simülasyonu oyunu veya evcil hayvan oyunu gibi nazik, standart görünüm ve ilk izlenim olmadan, DogLife: BitLife Dogs, oyunun simgesinden bir şekilde garip. Sıra dışı bir şey vardı. Ve oyuna girdiğinizde daha da belirgindir.

DogLife

DogLife: BitLife Dogs Apk Açıklaması

Ne tür bir köpek olmayı seçersen seç ve kaç yaşında olmayı seçersen seç, her zaman üç aylık bir köpek olacaksın gibi. Tamir oldu.

Evet, bu o. DogLife: BitLife Dogs’ta her şey heyecan verici. Köpeğe sunulan durumdan metnin diyalog biçimine, köpeğin düşüncelerinin nükteli, oyuncu, esprili bir şekilde ekranda belirmesine ya da yan karakterlerin isimlendirilmesine kadar… Gerçekten de farklı bir renk getiriyor. Aptal, komik ve dünyadaki hiçbir şey gibi çılgın. 

Ancak pek çok gencin düşmesine ve oyundaki her bir köpek karakterinin yaşam yolunu fethetmek için saatler harcamaya istekli olmasına neden olan şey bu garip.

Oyunda işler nasıl olacak?

Tamam, şimdi nasıl gittiğini görmek için oyunun başına geri sarın. Birçok farklı kökenden bir köpek seçebileceksiniz: bir ev köpeği, bir evcil hayvan mağazasında satılan bir köpek, bir sokak köpeği veya doğumdan beri beşikte olan bakımlı, bakımlı bir köpek.

Start Life butonuna tıkladıktan sonra eğlence başlayacaktır.

Köpeğin hayatı boyunca, ele alınması gereken sayısız durumla karşılaşacaksınız. Bu ayrıntılar dizisi çok gerçekçi, bazen çok esprili.

Mesela sokakta güzel bir kızla tanışsan ne yaparsın? 3 seçenek vardır: Isır, Koş ve Eve gitmek için kızı takip et. Eve gitmek için kızı takip etmeyi seçerseniz, kızın Memnuniyet seviyesi en yüksektir, ancak daha sonra evinde 7 kedi olduğunu ve evin çok temiz olmadığını öğrenirseniz, öfke seviyeniz hemen zirveye ulaşır. Ama bir kez seçtiğinizde, hayatınızın geri kalanını o dağınık evde yaşamaya başlamanız gerekecek.

Ve son patron vuruşu, öldüğünüzde ve düzgün bir şekilde gömüldüğünüzde, mezar taşına “Sevimli bir kız tarafından başıboş bir hayattan kurtarıldım. Ve o zamandan beri evdeki kız ve 7 sevgili kedi arkadaşımla huzurlu, sevgi dolu, sakin bir hayat yaşadım” dedi. Gerçek şu ki, hayatınızın her günü, o evde, o ürkütücü kedilerle aranızda her zaman bir kavga var. Henüz ironik mi?

Ama sakin ol. Mezar taşına bakmak için birkaç saniye ayırın ve ardından yeni bir köpek türü ve yeni durumlarla yepyeni bir sayfa açmak için ‘Yeni hayata başla’yı tıklayın. Yeni oyun başlıyor.

Hayat basit gibi görünüyor ama fırtınalarla dolu

DogLife: BitLife Dogs, birçok küçük ama çekici, eğlenceli öğeye sahiptir. Evinizde, sokakta, barınakta veya evcil hayvan dükkanında olan herhangi bir durum olabilir ve hayatınızda karşılaştığınız herhangi bir hayvan veya kişiden gelebilir. 

Ve bu durumlarla başa çıkmak için gerçek bir köpeğin becerileriyle de donatıldınız. Beyninizde ve burnunuzda koca bir koku veri tabanı var, sadece bir kez kokladığınızda kokuları hemen hatırlayacaksınız, bir dahaki sefere o hayvan veya olay ortaya çıktığında hemen algılayıp tepki vereceksiniz. Oynadığınız köpeğin ayrıca bir dizi becerisi vardır: tek başına oynamak, havlamak veya dikkat çekmek için şirin numaralar yapmak, ayaklanmalardan kaçma/kaçma becerisine sahip olmak, teslim olmak, kışkırtmak veya bir dizi başka numara yapmak. hayatta kalmak.

Ama emin olun ki her öldüğünüzde ve farklı bir köpekle farklı bir hayata başladığınızda, tamamen yeni durumlarla karşılaşacaksınız. Heyecan her zaman F5 olacak.

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.