Dota Underlords Apk İndir

0
(0)

Dota Underlords’ta stratejik kararlar verme üzerine kurulmuş bir oyundur. Tek başınıza yada çok oyunculu modları ile oynamaktan zevk alacaksınız. Dota Underlords apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Dota Underlords Mobile

Dota Underlords Apk Açıklaması

YENİ NESİL OTOMATİK SAVAŞÇI
Dota Underlords’ta stratejik kararlar seğirme reflekslerinden daha önemlidir. Underlords, çekici tek oyunculu ve çok oyunculu modları içerir ve ödüllerle birlikte seviye ilerlemesi sunar. Bir arkadaşınızla stratejik bir Standart oyun, hızlı bir Nakavt maçı veya eşli İkili maç oynayın.

BİRİNCİ SEZON ŞİMDİ MEVCUT
Birinci Sezon, içerikle dolu bir City Crawl, ödüllerle dolu bir Battle Pass ve çevrimiçi veya çevrimdışı oynamanın çeşitli yolları ile birlikte gelir. Dota Underlords artık Erken Erişimden çıktı ve oynamaya hazır!

ŞEHİR SÜRÜŞÜ
Mama Eeb’in ölümü Beyaz Kule’de bir güç boşluğu bıraktı. Yeni City Crawl kampanyasında mahalle mahalle, Underlord by Underlord’u geri alın. Yolları temizlemek ve şehri ele geçirmek için bulmaca zorluklarını tamamlayın, hızlı sokak kavgaları kazanın ve oyun içi zorlukları tamamlayın. Underlords için yeni kıyafetler, yeni aranıyor poster çizimleri, zafer dansları ve unvanlar gibi ödüllerin kilidini açın.

SAVAŞ GEÇİŞİ
Birinci Sezon, 100’den fazla ödül sunan eksiksiz bir Savaş Bileti ile birlikte gelir. Savaş Biletinizin seviyesini yükseltmek ve ödüller kazanmak için maçlar oynayın, zorlukları tamamlayın ve City Crawl alanlarının kilidini açın. Ödüller arasında yeni panolar, hava durumu efektleri, profil özelleştirmesi, görünümler ve diğer oyun kozmetikleri yer alıyor. Bu ödüllerin birçoğu sadece oyunu oynayarak ücretsiz olarak kazanılabilir. Daha fazla ödül ve içerik için oyuncular Battle Pass’i tüm platformlarda 4,99 $ karşılığında satın alabilirler. Oyunu oynamak için ücretli Battle Pass gerekli değildir ve oyuna özel herhangi bir avantaj sağlamaz.

BEYAZ KULLE BİR LİDER BEKLİYOR…
Stonehall ve Revtel’in erişiminin hemen ötesinde, kumar ve cesaretin dikey metropolü; White Spire, gevşek ahlaklı ve renkli sakinleri olan bir kaçakçı cenneti olarak bilinir. Sendikalar, çeteler ve gizli topluluklar tarafından istila edilmesine rağmen, White Spire hiçbir zaman bir nedenden dolayı kaosa düşmedi: Momma Eeb. Saygı duyuldu… sevildi… ve ne yazık ki geçen hafta öldürüldü.

Eeb’in ölümü, Beyaz Kule’nin yeraltı dünyasında dalgalanan bir soru yolladı: Şehri kim yönetecek?

KAZANMAK İÇİN STRATEJİ YAPIN: Kahramanları toplayın ve onları kendilerinin daha güçlü versiyonlarına yükseltin.

KARIŞTIR VE EŞLEŞTİR: İşe aldığın her kahraman benzersiz ittifaklar oluşturabilir. Takımınızı müttefik kahramanlarla istiflemek, rakiplerinizi ezebilecek güçlü bonusların kilidini açacaktır.

UNDERLORDLAR: Mürettebatınızı zafere götürmek için dört Underlord arasından seçim yapın. Underlord’lar, ekibinizle birlikte sahada savaşan güçlü birimlerdir ve her biri kendi oyun tarzını, avantajlarını ve yeteneklerini masaya yatırır.

ÇAPRAZ OYNA: İstediğiniz platformda oynayın ve sorunsuz bir çapraz oyun deneyiminde dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla savaşın. Geç mi kalıyorsun? PC’nizde bir maç başlatın ve mobil cihazınızda bitirin (ve tersi). Dota Underlords’daki profiliniz tüm cihazlarda paylaşılır, bu nedenle ne oynarsanız oynayın, her zaman ilerleme kaydedersiniz.

SIRALAMALI EŞLEŞTİRME: Herkes en alttan başlar, ancak diğer Underlord’lara karşı oynayarak rütbeleri tırmanacak ve Beyaz Kule’ye hükmetmeye layık olduğunuzu kanıtlayacaksınız.

TURNUVA İÇİN HAZIR: Kendi özel lobilerinizi ve maçlarınızı yaratın, ardından seyircileri 8 Underlord’un galip gelmesini izlemeye davet edin.

ÇEVRİMDIŞI OYNAMA: 4 zorluk seviyesiyle sofistike bir AI sunan çevrimdışı oyun, becerilerinizi geliştirmek için harika bir yerdir. Boş zamanlarınızda oyunları duraklatın ve devam ettirin.

apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir