Dragon City 11.4 Apk İndir

0
(0)

Karakter geliştirip geliştirme üzerene yapılmış bir oyun. diğerlerinden tek farkı seçtiğiniz karakter bir ejderha ise ilginç olabilir. bu tema üzerine kurulmuş bir oyun olan Dragon city’den bahsediyoruz. Dragon City Apk indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz. 

dragon city 11 4 apk

Dragon City Apk Açıklaması

Bu ejderha oyununda ustalaşmak ve tonlarca ateş püskürten ejderhayı toplamak ve üretmek için gerekenlere sahip misiniz? Onları isteğinize göre eğitin, koleksiyonunuzu büyütün, şehrinizi inşa edin ve dünyanın en iyi Ejderha Ustası olduğunuzu kanıtlayın!

Yüzen adalarda bir Dragon City inşa edin, onu çiftlikler, yaşam alanları, binalar … ve tonlarca ejderha ile doldurun! Sevimli, bebek ejderhalar üretin, onlara iyi davranın ve koleksiyonunuzu genişletmek ve oyunun PvP Arenalarında onlarla savaşmak için onları beslemek ve büyüleyici canavarlara dönüştürmek için çiftlikler inşa edin!

Bir İttifak’a katılarak oyundaki diğer Ejderha Ustaları ile güçlerinizi birleştirin! Sohbette etkileşimde bulunun, İttifak etkinliklerine katılın, Küreler takas edin ve özel ödüllerin kilidini açın.

Benzersiz melezler üretmek ve Dragon City koleksiyonunuzu genişletmek için Ateş, Doğa, Saf, Efsane ejderhalarını ve diğer birçok öğeyi birleştirin. Ayrıca oyundaki etkinliklerden ejderhalar da toplayabilirsiniz!

ÖZELLİKLER

  1. Ejderha Kitabını tamamlayın! Dragon City’nizi büyütmek için üremek ve toplamak için 1000’den fazla harika ejderha var!
  2. – Çiftleştirme etkinlikleri ve özel adalar aracılığıyla her hafta oyuna yeni ejderhalar katılıyor.
  3. Ejderhalarını özel etkinliklerden havalı Dragon Skins ile süsle.
  4. Ejderha Görevlerinde maceraya atılın ve oyunun PvP Arenalarında diğer Ejderha Ustalarına karşı oynayarak türünün tek örneği ejderhaları toplayın, Savaşçı Sandıklarını alın ve liderlik tablolarında yükselin!
  5. Hayat Ağacı’ndaki büyülü bir dünyadan şehrinize ejderhalar çağırın ve becerilerini deneyin.
  6. Küreler toplayın ve ejderhalarınızı güçlendirin: Savaşta güçlerinin arttığını görün!
  7. Antik Dünya gibi gelişmiş oyun özelliklerinin kilidini açın ve Koruyucu Ejderha Kulelerini inşa edin.
  8. Sosyal bir şehir! Dragon City’deki diğer Ejderha Ustaları ile savaşmak, onlarla sohbet etmek, Ticaret Merkezinde Küreler takas etmek, İttifak Hediye Etkinliklerinde paylaşmak ve İttifak Sandıklarını açmak için İttifaklara katılın.
  9. Oyununuzu kaydetmek ve tüm cihazlarınızda oynamak için Windows ile oturum açın – Ejderha şehrinizi her yere götürün!

Dragon City’de 80 milyondan fazla Ejderha Ustası var. Ne için bekliyorsun? Oyuna katılın ve şehrinizi bugün inşa edin!

Dragon City’yi indirmek ÜCRETSİZ ve oynamak ÜCRETSİZDİR. Ancak, uygulama içi öğeleri gerçek parayla satın alabilirsiniz. Oyunun bu özelliğini devre dışı bırakmak istiyorsanız, lütfen telefonunuzun veya tabletinizin Ayarlarından uygulama içi satın alımları kapatın.

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir