DRAGON QUEST TACT 1.0.3 Apk İndir

0
(0)

Canavarları eğitmek ve savaşta üstünlük kurmak için gereken herşey bu oyunda. grafikleri ile bağımlılık yaratacak bir oyun. DRAGON QUEST TACT apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

DRAGON QUEST TACT 1 0 3 apk

DRAGON QUEST TACT Apk Açıklaması

Zafere giden canavarlardan oluşan bir takımla arkadaş ol, eğit ve liderlik et! Efsanevi DRAGON QUEST serisinden renkli bir yaratık kadrosu oluştur ve canavarca stratejik savaş deneyimi yaşa!

◆ EN İYİ CANAVAR TAKIMI OLUŞTURUN!
Hem sevimli hem de korkunç canavarlardan oluşan bir liste oluşturun! Onları kendinize ait kılmak için eğitin, donatın ve özelleştirin!

◆ SAVAŞTA DÜŞMANLARINIZI ALTIN!
Cep büyüklüğünde bir taktik deneyimde canavarlarınızın hareketlerini düzenleyin! Topla ve oyna kontrolleri ve derin taktiksel öğeler, uzmanlara ve yeni gelenlere keyif alacakları bir şeyler sunar. Savaş alanını inceleyin ve hareket halindeyken düşmanlarınızı alt edin!

◆ HER CANAVARIN BİR YERİ VAR
Tüm nadirlik seviyelerinden ve güçlerinden canavarların oynayacağı bir rol var! Kaynaklı oyuncular, tüm güç seviyelerinden canavarların gerekli olacağı Savaş Yolunda ödüllendirilecek. Ücretsiz olarak elde edilebilen canavarların sürekli büyüyen listesi, kadronuzu hiç harcama yapmadan büyütebileceğiniz anlamına gelir!

◆ ZENGİN VE CANLI BİR MACERA BEKLİYOR
Uzun zaman önce, kötü bir güç Orchesterra dünyasını yıkımın eşiğine getirdiğinde, efsanevi bir kahraman, meydan okuyan sadık bir canavarlar grubuna liderlik etti. Cesaretleri ve zekaları sayesinde, karanlık efendi mühürlendi ve dünyaya barış getirdi. Çağlar geçti ve bir kez daha kötülük tehdidi Orchesterra’nın üzerinde beliriyor – göreve yükselecek misin?

Yuji Horii’nin yönettiği, Koichi Sugiyama tarafından bestelenen ilham verici müziği ve DRAGON BALL serisinin vizyon sahibi yaratıcısı Akira Toriyama’nın canavar tasarımını içeren DRAGON QUEST TACT sizi fantastik, sihir ve unutulmaz canavarlardan oluşan muhteşem bir dünyaya bırakacak!

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir