Evo Pop 2.4 Apk İndir

0
(0)

Farklı Renklere sahip ve hızlı çoğalan bir popülasyon düşünün. Tabi birde size karşı aynı özelliklere sahip farklı renklerde düşmanlarınız var. iyi bir strateji belirleyip üstünlük kurmalısınız. Evo Pop apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Evo Pop 2 4

Evo Pop Apk Açıklaması

Bir kolonide yaşayan ve son derece hızlı büyüyüp çoğalabilen renkli yaratıklar olan Evos’un kontrolünü elinize alın. Büyük Evos, başka bir cinsten daha küçük Evo’ları yer. Ya tüm rakipleri yiyerek ya da en fazla Evo’yu yaratarak bölgeye hükmedin!

ÖZELLİKLER:
– ÇOKLU DÜŞMANLARA karşı savaş: Üstüne çıkman için üç yönlü bir kavga!
– EĞLENCE FİZİK TABANLI OYUNUN keyfini çıkarın: Yaratıkları üzerlerinde farklı büyüler kullanarak kontrol edin.
– YÜKSELTME VE GELİŞTİRME: Her Evo cinsinin zıplama veya yokuş aşağı kayma gibi benzersiz becerileri vardır. Bu özellikler, Evos’unuzu daha da güçlü hale getirmek için yükseltilebilir.
– BİR STRATEJİ PLANLAYIN: Evos, çevre ile etkileşime girer ve daha hızlı çoğalmak için otları, çiçekleri ve böcekleri yerler. Kazanmak için haritadaki stratejik kaynaklar için savaşın!
– DOZENS OF WORLDS’ü Keşfedin: Evo Pop, benzersiz tasarım öğeleri ve fiziğe sahip çoklu dünyalar içerir ve her seferinde oyunu taze kılar.

POP-OFF yapmaya ve EĞLENCE yaşamaya hazır olun!

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir