Farming Simulator 19: Real Tractor Farming Game 1.1 Apk İndir

0
(0)

Çiftçi neler yapar? Siz çiftçi olsaydınız tarlanızda neler yapmak isterdiniz. nasıl yapıldığını öğrenmek istermisiniz. bu çiftlik oyunu simülasyonunu oynamanızı tavsiye ederiz. Farming Simulator 19 apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Farming Simulator 19 Real Tractor Farming Game 1 1 apk

Farming Simulator 19: Real Tractor Farming Game Apk Açıklaması

En iyi traktör çiftçiliği oyununu mu arıyorsunuz ve çiftçilik ustası olmak mı istiyorsunuz?
Farming Simulator 19: Real Tractor Farming Game, gerçek bir çiftçi hissi elde etmek için deneyimleyebileceğiniz en iyi tarım simülatörüdür. Bu tarım simülatöründe modern tarım makinesini kullanın ve traktör sürüş deneyiminin tadını çıkarın. Bu, tüm çiftlik oyunlarında en iyi traktör çiftçiliği simülatörüdür .. Çiftçilik oyunlarında, çiftçilikle ilgili tüm prosedürleri uygulayabileceğiniz olağanüstü makineler sağlanmıştır, örneğin çiftçilik, ekim, tohumlama vb. Oyunda çiftçilik yapacağınız iki tür mahsul vardır. ; buğday ve pirinç.

Farming Simulator 19: Real Tractor Farming Game Özellikleri:

• Gerçekçi grafikler ve çiftlik ortamı
• Direksiyon simidi, Düğmeler ve Eğim kontrolleri
• Mahsul hasadı, çiftçilik, ekim, traktör sürme ve çok daha fazlası
• Yüksek puanlar için liderlik tablosu

Bu çiftçilik simülasyon oyununda traktörlü çeşitli tarım makinelerini kullanabilirsiniz. Sürmek için pulluk kullanın, tohumları ekmek için ekin ve ekinleri hasat etmek için biçerdöver kullanın. Bir çiftlik traktörü, farklı işlemlerin tamamlanması için el arabası, ekme makinesi ve fıskiye gibi farklı ataşmanlar ile sağlanır. Tarım makineleri çiftçinin hayatını çok kolaylaştırdı. Çiftlik oyunları gerçek bir çiftçilik ustası olarak oynamak çok ilginç. Bu mahsul tarım simülatöründe gerçek tarım tekniklerini kullanın. Gerçek çiftçilik ustası olmak için traktör çiftçiliği tekniklerini kullanın. Mahsulleri hasat etmek için gerçek tarım traktörü ile biçerdöver simülatörünü kullanın. Bu çiftçilik simülasyonu, traktör sürücüsü size gerçek bir çiftçilik ve çiftlik hayatı hissi verir. Bu seviyeyi temizlemek için belirli bir çalışma yüzdesi yapılmalıdır, çünkü örneğin sulamada, arazinin belirli bir yüzdesinin görevinizin temizleneceğinden daha fazla su alması gerekir.

Çiftçilik simülasyon oyunları, size tarım makinelerinin tarım amacıyla nasıl kullanılacağını öğretir. Çiftçilik, ekim, sulama, hasat ve mahsul toplama, çiftlik oyun görevlerinizdir. Bu çiftlik simülatörünün yeni ve farklı çiftçilik görevleri var. Her seviye sizin için yeni bir çiftçilik deneyimi olacak. Bu traktör çiftçiliği simülasyonu gerçek bir çiftçinin gerçek hikayesidir. Bu yüzden, en iyi çiftliği üretmek için bu oyunda gerçek çiftçilik deneyimini oynayın ve keyfini çıkarın.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir