Fifa Futbol 14.2.01 APK indir

5
(2)

Futbol oynamayı oynamayı ve izlemeyi hepimiz seviyoruz. tabi ki takımı biz kurup hem teknik direktör hem de oyuncu olarak takıma yön verebiliyorsak kaybedeceğimiz maç olmaz. bunları yapmak istiyorsanız bu oyun tam size göre.

fifa futbol 14 2 01 apk

FIFA Futbol Apk


FIFA 15, FIFA 16 ve FIFA 17’den sonra EA Sports, yeni bir Futbol oyunu olan FIFA Mobile Soccer’ı geliştirdi. Futbol takımınızı kurup yönetebilir ve her şeyi mobil cihazınızda çalıştırabilirsiniz çünkü FIFA Mobile Soccer, mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmıştır. Saldırı Modunda diğerlerine meydan okuyun. Liglerde arkadaşlarınızla oynayın. Bu arada, günlük en son içeriği alın ve ekip oluşturmaya tamamen yeni bir yaklaşım deneyin.

Cadılar Bayramı özel.

FIFA Mobile Soccer oynamaktan da hoşlanıyorsanız, iyi haber şu ki, oyun artık resmi olarak Scream Team Halloween programını çalıştırıyor . Scream Team Canlı Etkinliklerini tamamlarken Trick and Treat Jetonları kazanabilir, Cadılar Bayramı temalı Oyuncular ögeleri bulabilir ve ardından özel sürüm bir Usta Elit Oyuncu ögesinin kilidini açmak için Planları tamamlayabilirsiniz. Yeni sürümün gelmesini bekleyin.

Özellikleri.

1.        Hızlı, Eğlenceli ve Erişilebilir

Oyun, yaratıcı Saldırı Modunda tamamen yeniden tasarlandı . Hızlı, heyecan verici, sıra tabanlı maçlar, aynı şeyi yapmak için oyunu rakibinize geçmeden önce, her devre için yalnızca takımınızın hücum şansını oynamanızı sağlayacaktır.

2.        Futbol Dünyasının Hikayesini Anlatın

Gerçek dünyada meydana gelirse, bunu FIFA Mobile’da deneyimlemeniz muhtemeldir. Canlı Etkinlikler , dünya çapında gerçekleşen hikayelere ve maçlara dayalı olarak her gün yeni ve taze içerik sunar. Hızlı, eğlenceli mini oyunlar, ücretsiz oyuncular ve paketler için kullanabileceğiniz temalı Jetonlarla sizi ödüllendirir.

3.        Bir Takıma Katılın, Dünyayı Fethedin

Kimse tek başına kazanamaz. O zaman bir takıma katılmak gerekir. Arkadaşlarınızın ekibine veya dünyadaki diğer insanlara katılın. Ligler arası Şampiyonalarda övünme hakları için yarışın, işbirliğine dayalı lig başarılarını tamamlayın veya becerilerinizi alıp dünyanın dört bir yanındaki diğer liglere karşı oynayın. Liderlik tablosuna tırmanın ve futbol dünyasını fethedebileceğinizi kanıtlayın.

4.        Ultimate Team’iniz Genişliyor

Kadronuzu kurmaya yönelik yeni bir yaklaşım, daha büyük ve daha derin bir kulüp oluşturmanıza olanak tanır, oyuncularınızı güçlendirmek için basitleştirilmiş bir yöntem sunar ve sahada kimin olduğunu yönetmeniz için size daha iyi bir deneyim sunar. Kulübünüzü daha iyi hale getirmenin benzersiz ve heyecan verici yollarını bulmak için sezon boyunca bizi izlemeye devam edin.

5.        Rakipsiz Orijinallik

30’dan fazla lig, 650 takım ve 17000 oyuncuyla FIFA Mobile, hareket halindeyken oynanabilecek en özgün futbol deneyimidir. Tüm favori yıldızlarınızla oynayın ve kendinizi futbol dünyasına bırakın!

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir