Frostborn Coop Survival 1.5.53 Apk İndir

4.9
(204)

Yeni bir maceraya hazır mısınız. kendi üssünü inşa et ve geliştir. savaşa hazırlan. Frostborn Coop Survival apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Frostborn Coop Survival 1 5 53 apk

Frostborn Apk Açıklaması

Kendi üssünüzü ayarlayın, tanrıların gücünü kullanın ve arkadaşlarınızla ölülerin ordusuyla savaşın. Sıfırdan yeni bir başkent inşa ederek eski ihtişamı Viking topraklarına geri getirin ve hazineler ve yeni savaşlar için keşfedilmemiş kıyılara gidin ve kendi Viking Krallığınızı inşa edin. Tüm bunlar ve daha fazlası, yeni çevrimiçi hayatta kalma RPG’si Frostborn’da sizi bekliyor!

Dünya karanlığa
gömüldü Midgard’ın vahşi doğasında ölüler güpegündüz dolaşıyor. Nehirlerden gelen su boğazınızı yakıyor, Valkyrieler artık savaşta düşmüşleri Valhalla’ya götürmüyor ve ormanların ve boğazların gölgeleri arasında kötü bir şey saklanıyor. Tanrıça Hel tüm bunlardan sorumludur. Sadece 15 günde kara büyüsü ile bu toprakları lanetledi ve şimdi yaşayanların krallığını köleleştirmek istiyor!

Ölüm artık yok
Artık ölümle yüzleşmeyen kuzeyli savaşçıların ölümsüz, cesur Kont’susunuz. Şifacılar ve şamanlar omuz silkiyorlar ve bunun neden olduğunu anlamıyorlar. Ama Valhalla’ya giden yol kapalı olduğu için, yapılacak tek bir şey kaldı – kendinizi silahlandırın ve karanlığın yaratıklarını Helheim’a geri gönderin!

Hiç kimse bir ada değildir
Frostborn, MMORPG unsurlarına sahip ortak bir hayatta kalma oyunudur: güçlü bir üs oluşturmak için diğer Vikinglerle birlikte çalışın, gölgeler arasında ve tanrıların tapınaklarında saklanan yaratıklarla yüzleşin ve baskınlar sırasında diğer oyuncularla savaşın ve sayısız yerde ve zindanlarda rastgele karşılaşmalar.

Çılgın, büyücü veya suikastçı – seçim sizin
Size en uygun olan bir düzineden fazla RPG tarzı sınıf arasından seçim yapın. Ağır zırhları ve yüz yüze savaşları sever misiniz? Protector, Berserk veya Thrasher arasından seçim yapın! Mesafenizi korumayı ve düşmanlara uzaktan ok atmayı mı tercih ediyorsunuz? Pathfinder, Sharpshooter veya Hunter hizmetinizde! Yoksa gölgelerin arasına saklanıp arkadan bıçaklayanlardan mısınız? Bir Haydut,
Hırsız veya Suikastçı deneyin ! Ve dahası var!

Ne pahasına olursa olsun kazanın
Diğer oyuncularla ticaret yapın veya Midgard’ın vahşi doğasında onları pusuya düşürün ve suikast düzenleyin. Baskın sırasında başka bir aileyle barış yapın ve birbirinizi koruyun ya da kaynaklar karşılığında güvenlerine ihanet edin ve sırlarını başkalarına ifşa edin. Eski düzen artık yok, şimdi bunlar en güçlülerin hayatta kalacağı vahşi topraklar.

Valhalla’ya giden yolu sürün
Tanrıça Hel’in kara büyüsünün yarattığı karanlığı yenmek için ihtiyacınız olan her şeyi elde etmek için gerçek MMORPG’lerde bulunan zanaat sistemini kullanın. Güçlü duvarlar ve lezzetli yemekler, sihirli iksirler ve ölümcül tuzaklar, güçlü silahlar ve efsanevi zırh. Ve bu yeterli değilse – denizaşırı krallıklara baskın yapmak için kendi drakkarınızı inşa edin!

Frostborn-Coop-Survival-cover-1
Frostborn-Coop-Survival-cover-6
Frostborn-Coop-Survival-cover-2
Frostborn-Coop-Survival-cover-4
Frostborn-Coop-Survival-cover-5
Frostborn-Coop-Survival-cover-3
Frostborn-Coop-Survival-cover-7

Kendi şehrinizi inşa edin
Güçlü duvarlar, geniş evler ve zanaatkar dükkanları – ve şehrinizin kapılarını ziyaretçilere açmak için yeniden inşa edilmesi ve iyileştirilmesi gereken tek şey bu değil. Ama uzun bir yolculuğa hazır olun – 15 günde iyi bir şehir inşa edilemez. Kara büyü tarafından yönetilen bir dünyada güneşte bir yer için savaşmak için diğer Vikingler ve şehrinizin sakinleriyle işbirliği yapın.

Yeraltında gün ışığı yok
MMORPG’lerin en iyi geleneklerindeki zindanlar olan tanrıların antik tapınaklarına gidin, gün ışığından korkan en güçlü ölüler ve canavarlarla savaşın, efsanevi eserler edinin ve tanrıların neden bu dünyayı terk ettiğini öğrenin.

Last Day on Earth ve Grim Soul’un yaratıcıları Kefir stüdyosundan yeni bir oyun olan hayatta kalma RPG’si Frostborn’u deneyimleyin. Şimdi katılın ve 15 gün içinde bir Viking gibi yaşamanın nasıl bir şey olduğunu anlayacaksınız!

apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 204

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.