Fury Shot 0.4.3 Apk İndir

0
(0)

Çevrenizdeki çöp adamlarla savaşmaya hazır olun!! Ama elinizde sadece bir top var ve bununla savaşacaksınız. Fury Shot apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Fury Shot 0 4 3 apk

Fury Shot Apk Açıklaması

Dikkat et! Etrafınız sarıldı! Özgürlüğün tek yolu, sizi yakalamaya çalışan çöp adam ordularına karşı savaşmaktır.

Cephanelikte herhangi bir silah veya bıçak bulamayacaksınız, ancak mıknatıs topları bulacaksınız. Çöp Adam düşmanlarını etkisiz hale getirmek için ihtiyacınız olan tek şey, ragdoll düşmanlarını etrafınızdaki nesnelere yapıştırmak veya onları yere sermek için beyninizi ve manyetik alanların gücünü kullanmaktır.

Düşündüğünden çok daha zor! Ne kadar uzağa giderseniz, o kadar güçlü düşmanları alt etmelisiniz. Ağır çöp adamları çevreye çekmenin en iyi yolunu bulmak için okuldaki fizik derslerini hızla hatırlayın.

Rakiplerinizi yere yapıştırmanın bir yolu yok mu? Merak etmeyin! Mıknatıs toplarını bir hit usta gibi hedeflerinize doğru fırlatın! Gerçek bir JT keskin nişancı olan düşmanlara gösterin ve kimsenin sizi yakalamasına izin vermeyin.

Her oyun seviyesinde çöp adam düşman ordularına karşı kullanılacak patlayan variller, yanan kapılar, dinamitler ve tonlarca başka etkileşimli nesne var. Ragdoll düşmanlarınız için tuzaklar oluşturmak için mıknatıs toplarını akıllıca atın. Bu atış oyununu oynamaktan asla sıkılmayacaksınız!

Neden Fury Shot oynamayı bırakmıyorsunuz:

– Aksiyon dolu oyun
– Etkileşimli ortam
– Gerçekçi ragdoll fiziği
– Yüzlerce zorlu seviye
– Parlak 3D grafikler
– Basit oyun kontrolleri

Peki, ne bekliyorsunuz? Bu bağımlılık yapan atış oyununda gerçek maceranın ruhunu hissedin! Fury Shot’ı şimdi ücretsiz indirin ve öfkenizi çöp adam düşmanlarına çevirin!

apk indir
apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir