Garena Free Fire-New Beginning 1.59.5 Apk İndir

5
(2)

PubG Mobile oyununu sevenler için tarz olarak aynı bir oyun. farklı özelliklere sahip bu oyun tabiki Garena Free Fire. Sürekli güncel ve yeni özellikler eklenen bu oyunu bilgisayarınızda ve mobil cihazınızda oynayabilirsiniz. Garena Free Fire apk dosyasını indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz. 

Garena Free Fire 1 59 5 apk

Garena Free Fire-New Beginning Apk Açıklaması

Free Fire, mobil cihazlarda kullanılabilen nihai hayatta kalma nişancı oyunudur. Her 10 dakikalık oyun sizi, hayatta kalmak isteyen diğer 49 oyuncuya karşı mücadele ettiğiniz uzak bir adaya yerleştirir. Oyuncular başlangıç ​​noktalarını paraşütleriyle özgürce seçerler ve mümkün olduğu kadar uzun süre güvenli bölgede kalmayı hedeflerler. Uçsuz bucaksız haritayı keşfetmek, vahşi doğada saklanmak veya çimenlerin veya yarıkların altına girerek görünmez olmak için araçları sürün. Tuzak, su çulluğu, hayatta kalma, tek bir hedef var: hayatta kalmak ve görev çağrısına cevap vermek.

[Orijinal biçiminde hayatta kalma atıcı]
Silah arayın, oyun alanında kalın, düşmanlarınızı yağmalayın ve ayakta kalan son kişi olun. Yol boyunca, diğer oyunculara karşı o küçük avantajı elde etmek için hava saldırılarından kaçınırken efsanevi airdrop’lara gidin.

10 dakika, 50 oyuncu, destansı hayatta kalma iyiliği bekliyor


Hızlı ve Hafif oyun – 10 dakika içinde yeni bir hayatta kalan ortaya çıkacak. Görev çağrısının ötesine geçecek ve parlayan lite’nin altındaki kişi olacak mısınız?

Oyun içi sesli sohbet özelliğine sahip 4 kişilik kadro
4 oyuncuya kadar takımlar oluşturun ve ilk anda takımınızla iletişim kurun. Görev çağrısına cevap verin ve arkadaşlarınızı zafere taşıyın ve zirvede duran son takım olun.

Clash Squad
Hızlı tempolu 4v4 ​​oyun modu artık 7/24 açık! Ekonominizi yönetin, silah satın alın ve düşman ekibini alt edin!

Gerçekçi ve pürüzsüz grafikler
Kullanımı kolay kontroller ve pürüzsüz grafikler, isminizi efsaneler arasında ölümsüzleştirmenize yardımcı olmak için mobilde bulacağınız en iyi hayatta kalma deneyimini vaat ediyor.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir