Hair Challenge APK + MOD (Sınırsız Para, Reklamsız) v8.1.1

5
(1)

Hair Challenge, her kız için zorlu saç uzatma sürecini anlatıyor

Hair Challenge sizi genç bir kızın uzun saçları etrafında dönen garip bir deneyime götürüyor. Kızsanız veya kızınız varsa, uzun saç uzatmanın ve bakım yapmanın zorlu bir süreç olduğunu anlayabilirsiniz. Saçınızın her teline değer vermeli, kökten beslemeli, çevre kirliliği, güneş, rüzgar, toz gibi zararlı dış etkenlerden korumalısınız.

Hair Challenge MOD APK

Saç Mücadelesi Apk Açıklaması

Büyük bir Saç Mücadelesine hazır mısınız?
Bu, süper uzun görkemli saçlara sahip olduğunuz bir macera! Bu popüler saç koşucu oyunu tam size göre!

Saçını kötü kestirmekten nefret mi ediyorsun? Ee yapıyor muyuz! Özellikle bu süper eğlenceli Saç Mücadelesi oyununda!
Pistte yürürken herhangi bir saç renginin örgülerini toplayın. Muhteşem saçlarınızın kesilmesini önlemek için makas, bıçak ve diğer tüm keskin engellere dikkat edin!

Saç renginizi beğenmediniz mi? Yoksa bir makyaja mı ihtiyacınız var? Sorun değil, çünkü burası bir kuaför pisti. Topuklu ayakkabılarınızı giyin, kendinize renkli bir saç boyası alın ve çatıda koşmaya başlayın!

Hata! Saçların mı kesildi? Endişeye gerek yok, dükkanda kuaför sizi bekliyor! Muhteşem karakterlerden, saç boyalarından ve saç aksesuarlarından herhangi birini seçmek için kuaföre gidin ve harika yürüyüş oyununuzun kilidini açın ve başlayın.

Diğer tüm en iyi ücretsiz oyunları ve popüler oyunları unutun! Bu zorlu ama süper eğlenceli en iyi saç koşucu oyunudur! Öyleyse topluluğa katılın ve şimdi Hair Challenge’ı oynayın!

apk indir
apk indir
apk indir

Oyunun Kurulumu


Oyunun Dosyasını Bilgisayarınıza, telefonunuza veya tabletinize indirdikten sonra oyunun açmak için seçelim.
  • eğer bilgisayara kuracaksanız çift tıklayıp emilatör sayesinde oyunu açabilirsiniz.
  • telefon yada tablete yüklemek istiyorsanız indirilenler klasörünün içinden indirdiğiniz oyun dosyasını açmanız yeterlidir.

Oyunu kurduktan sonra oyunu açalım ve gerekli bilgiler ile giriş yapalım.

Oyun içindeki gerekli bölümlere bakarak sınırsız can, sınırsız para veya oyuna ait paranızın sınırsız olduğunu, oyunda kilitli bölümler varsa ise onların açıldığını göreceksiniz.


UYARI : Oyunun kurulumunu hatalı yaparsanız bu eklentileri göremeye bilir yada oyunu açamaya bilirsiniz. böyle bir durumda oyunu tamamen kaldırıp belirttiğimiz işlemleri tekrar yapmanız gerekmektedir.

Bilgilendirme


Sitemizdeki tüm oyunlar internet üzerinden 60 adet virüs programı ile taranıp sizlere sorunsuz ve virüssüz olarak sunulmaktadır.

  Oyunlar Hakkındaki Düşünlerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

istediğiniz bir oyun var ise bunu yorumlar bölümünden yazarsanız sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılarak bilgi verilecektir.

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir