Heros Wars APK + MOD (Sınırsız Mana, Beceri Yok) v1.124.201

0
(0)

Bildiğiniz gibi Throne Rush, telefonlarda ve Facebook platformlarında oldukça popüler bir oyundur. Bu eskiden çok sevdiğim strateji oyunlarından biri, o kadar ki daha fazla asker almak için birçok Facebook klon hesabı oluşturdum. Facebook’ta çok sayıda oyuncuya sahip olan Hero Wars da öyle. Buna ek olarak, oyun aynı zamanda çok sayıda olumlu geri bildirim alıyor ve dünya çapındaki oyuncular tarafından seviliyor. Bu oyunu ilk kez duyuyorsanız, lütfen Hero Wars ve bu oyunun MOD sürümü hakkında bazı bilgilere bakın.

Hero Wars Mod Apk

Heros War Apk Açıklaması

Nihai rol yapma çevrimiçi fantezi oyunu Hero Wars ile becerilerin kilidini açın ve düşmanlarla savaşın. Destansı PvP arena savaşlarında düşmanlarla, Archdemon ve onun kötü ordusuyla savaşın ve yol boyunca Dominion’daki en güçlü kahramanları toplayın. Destansı AFK savaş macerası sizi bekliyor!

Kahramanlarınızı güçlendirin, becerilerin kilidini açın, ordunuzu eğitin ve bir lonca kurun. Nihai çevrimiçi RPG fantezi macerasında destansı çok oyunculu savaşlarda savaşın. Güçlü bir oyuncu olun ve Dominion’un barışçıl koruyucusu olarak bir miras bırakın!

Hero Fantasy RPG Battle Adventure: Hero Wars İndirmek için En İyi 5 Neden

1. Düzinelerce kahramanla düşmanlarla savaşın – becerilerin kilidini açın ve kahramanınızı güçlendirin
2. Nihai çevrimiçi fantezi oyunuyla epik çok oyunculu PvP arena savaşlarında savaşın
3. Arena ve Grand Arena’da becerilerin kilidini açın ve düşmanlarla ve başka bir oyuncunun ordusuyla savaşın!
4. RPG kahramanları fantezi oyununa hükmedin! Çok oyunculu ordu loncaları ile becerilerinizi geliştirin ve paylaşın
5. Güç, ödüller veya nadir öğeler için düşmanlara, karakterlere ve patronlara karşı PvP arenasında savaşlar yapın

Kahramanlar, titanslar ve diğer karakterler, Dominion üzerinde kontrol için bu destansı fantastik çevrimiçi RPG’de savaşırlar. Bir kampanya yürürlüğe girdi ve bir miras doğdu.

Dominion topraklarında bu destansı savaş macerası ve fantezi oyununda düşmanlarla savaşın ve bir savaşta savaşın. Kahramanları toplayın, yeni güç ve beceriler kazanın ve onları yenilmez kılmak için seviye atlayın: savaşı kazanın ve sonsuz bir miras kurun!

Destansı bulmaca oyunlarında Goblin’i yen!

Destansı RPG savaşlarında güç için Baş İblis ve onun kötü karakterleriyle savaşın. Aksiyon dolu çok oyunculu kampanyalarla doğrudan Hero Wars fantastik macerasına atlayın. Kahramanları toplayın, becerilerin kilidini açın, güç gösterilerinde düşmanlarla savaşın ve Hero Wars fantezi PvP arena savaşlarında deneyim kazanın.

Güç sizindir. Nihai Hero Wars oyuncusu olun ve nihai çevrimiçi RPG kahramanları fantezi oyununda kalıcı bir miras oluşturun!

apk indir
apk indir
apk indir

Oyunun Kurulumu


Oyunun Dosyasını Bilgisayarınıza, telefonunuza veya tabletinize indirdikten sonra oyunun açmak için seçelim.
  • eğer bilgisayara kuracaksanız çift tıklayıp emilatör sayesinde oyunu açabilirsiniz.
  • telefon yada tablete yüklemek istiyorsanız indirilenler klasörünün içinden indirdiğiniz oyun dosyasını açmanız yeterlidir.

Oyunu kurduktan sonra oyunu açalım ve gerekli bilgiler ile giriş yapalım.

Oyun içindeki gerekli bölümlere bakarak sınırsız can, sınırsız para veya oyuna ait paranızın sınırsız olduğunu, oyunda kilitli bölümler varsa ise onların açıldığını göreceksiniz.


UYARI : Oyunun kurulumunu hatalı yaparsanız bu eklentileri göremeye bilir yada oyunu açamaya bilirsiniz. böyle bir durumda oyunu tamamen kaldırıp belirttiğimiz işlemleri tekrar yapmanız gerekmektedir.

Bilgilendirme


Sitemizdeki tüm oyunlar internet üzerinden 60 adet virüs programı ile taranıp sizlere sorunsuz ve virüssüz olarak sunulmaktadır.

  Oyunlar Hakkındaki Düşünlerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

istediğiniz bir oyun var ise bunu yorumlar bölümünden yazarsanız sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılarak bilgi verilecektir.

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir