High Heels 1.2.2 Apk İndir

3.7
(3)

Yüksek topuklu ayakkabı giyen bir karakter ile engelleri aşmanın nasıl olduğunu merak ediyormusunuz. Bu oyunu oynamanızı tavsiye ederim. High Heels apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

High Heels 1 2 2 apk

High Heels! Apk Açıklaması

Şimdiye kadarki en iyi topuklu oyununa hazır mısın?

Duvarlara dikkat edin! Topuklarınız ne kadar uzunsa, duvarlardan kaçmak o kadar kolay olacaktır.
Her seviyede sizi farklı engeller bekliyor! Bacaklarınızı açıp kaydırmanız gereken raylar, zıplamak için duvarlar, denge için bir sopa ve yolun sonunda sizi bekleyen kocaman bir podyum var.
Mağazada satın alabileceğiniz onlarca farklı aksesuar arasında toka, kolye, çantada yavru köpek, melek kanatları bulunuyor. Ve en önemlisi, tarzınıza uygun çok farklı model ve renklerde topuklu ayakkabılar bulabilirsiniz!
Unutma! Bir podyumda yürüyebilmek için yolda olabildiğince yüksek topuklu seçmeniz gerekir!
Topuklar üzerinde yürümek sizi bir KRALİÇE gibi hissettirecek!

Herkes mükemmel görünmeyi sever ve bu topuklu ayakkabılar bir yıldız gibi parlamanıza izin verir! Oyunda bir çok farklı topuk seçeneği var, HEPSİNİ seveceksiniz! Parlak topuklu ayakkabılar, renkli topuklu ayakkabılar, çizme topuklu ayakkabılar, gökkuşağı topuklu ayakkabılar ve hatta kanatlı topuklu ayakkabılar! Öyleyse onları takın ve POP KAPATIN! Yapmanız gerektiği gibi… Gerçek bir KRALİÇE gibi!
Sence hepsi bu mu? Sadece topuklu mu? Elbette hayır … Güzel topuklulara sahip olmak, şık bir görünümün en önemli parçası, tereddüt etmeden. Ancak başka önemli öğeler de var. Merak etmeyin. Bunları High Heels oyununda da bulacaksınız.
Şık topuklu oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımak için birçok süslü aksesuar alabilirsiniz!

Elbette topuklarında bir kraliçe gibi görünüyorsun. Peki bir kraliçe hangi aksesuarları hak eder? Tahmin et. EVET! ALTIN ​​TOPUKLARINIZla mükemmel görünecek GERÇEK bir TAÇ alabilirsiniz!
Ve başka? Süslü çantalar, melek topuklu ayakkabılar, bilezikler, şeytan ve melek taçları ve hatta bir tavşan kuyruğu alabilirsiniz! Hepsini seveceksin ve bahse girerim onları bir daha asla çıkarmayacaksın!

En iyi yürüyüşünüzü yapabilir ve kalabalığı ÇILGIN sürdürebilirsiniz!
Birçok izleyiciyle bir podyumda yürüyeceksiniz. Onlar sadece senin için orada olacaklar! Topuklarınızın parladığını izlemelerini sağlayın.
Son aşamaya gelebilmek için topuğunuz kadar toplayın, en iyi hareketinizi yapın ve en iyi yürüyen topuklara sahip olan izleyicilere gösterin!

Onlara burada KRALİÇE’nin kim olduğunu gösterin!

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir