High Sea Saga APK + MOD (Sınırsız Para) v2.3.2

0
(0)

Bazı Kairosoft oyunlarını deneyimleme şansım oldu ve oyunların çoğunun oldukça sevimli olduğu ve oyuncular için birçok ilginç deneyimler getirdiğine dair bir yorum yaptım. Ayrıca, hepsi klasik piksel grafiklerle oluşturulmuştur ve bu, keşfetmenizi bekleyen çok fazla nostalji ve eğlence olduğu anlamına gelir.

Son zamanlarda, Kairosoft, arzu edilen bir yönetim simülasyon oyunu olan High Sea Saga’yı piyasaya sürdü. Hiç kimsenin ayak basmadığı denizleri keşfetmek için bir mürettebat ve efsanevi bir tekne inşa etmeye çalışan bir kaptan olarak oynayın! Cesaret seni nereye götürecek? Oyunu deneyimleyelim ve cevabı hemen bulalım!

High Sea Saga Apk Açıklaması

Pekala, titret beni kereste!

Dünyanın dört bir yanındaki gizli sitelerde gömülü efsane zenginlikleri, yürüyüşünüzün her dönüşünü engelleyen vahşi canavarlar, geminizi batırmak isteyen rakip oyuncular – bu tür deniz kargaşası ve daha fazlası bu en iyi rüşvet simülasyonlarında sizi bekliyor!

Olasılıkları aşmak için güvenilir bir ekibe ihtiyacınız olacak, bir gemiden bahsetmiyorum bile – bu yüzden yalnızca en bilgili deniz köpeklerini seçtiğinizden emin olun ve gerçek korsan oranlarında neşeli bir zanaat inşa edin!

Fortune ayrıca arkadaş canlısıdır. Bir arkadaşınızla oynayın ve yolculuğunuz gıpta ile bakılan bir ganimet getirebilir…

Yani herkes ahbap ! Yelkenlere karşı hayallerinizdeki dalgayla, o pala oymacılığını sürdürecek bir açık deniz destanına başlayın!

* Tüm oyun ilerlemesi cihazınızda saklanır. Kaydedilen veriler cihazlar arasında aktarılamaz ve uygulama silindikten veya yeniden yüklendikten sonra geri yüklenemez.
* Bazı özellikler uygulama içi satın alma gerektirir.
* Ekran kararır ve donarsa, cihazınızı kapatıp oyunu yeniden başlatmayı deneyin.

apk indir
apk indir
apk indir

Oyunun Kurulumu


Oyunun Dosyasını Bilgisayarınıza, telefonunuza veya tabletinize indirdikten sonra oyunun açmak için seçelim.
  • eğer bilgisayara kuracaksanız çift tıklayıp emilatör sayesinde oyunu açabilirsiniz.
  • telefon yada tablete yüklemek istiyorsanız indirilenler klasörünün içinden indirdiğiniz oyun dosyasını açmanız yeterlidir.

Oyunu kurduktan sonra oyunu açalım ve gerekli bilgiler ile giriş yapalım.

Oyun içindeki gerekli bölümlere bakarak sınırsız can, sınırsız para veya oyuna ait paranızın sınırsız olduğunu, oyunda kilitli bölümler varsa ise onların açıldığını göreceksiniz.


UYARI : Oyunun kurulumunu hatalı yaparsanız bu eklentileri göremeye bilir yada oyunu açamaya bilirsiniz. böyle bir durumda oyunu tamamen kaldırıp belirttiğimiz işlemleri tekrar yapmanız gerekmektedir.

Bilgilendirme


Sitemizdeki tüm oyunlar internet üzerinden 60 adet virüs programı ile taranıp sizlere sorunsuz ve virüssüz olarak sunulmaktadır.

  Oyunlar Hakkındaki Düşünlerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

istediğiniz bir oyun var ise bunu yorumlar bölümünden yazarsanız sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılarak bilgi verilecektir.

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir