Hill Climb Racing 1.48.1 Apk İndir

5
(1)

Değişik bir yarış oyunu olan Hill Climb Racing apk oyununuzu denemenizi öneririm. Oyunda elmas ve altınları toplayarak aracınızı geliştirme üzerine kurgulanmıştır. oyunu bilgisayarınız yada mobil cihazınızda oynamak için oyun açıklamasının altında bulunan apk oyun indir butonunu tıklayabilirsiniz.

hill climb racing 1 48 1 apk

Hill Climb Racing Apk Açıklaması

Hill Climb Racing, bir mesafe ve fizik arcade ve bulmaca oyunudur. Oyunun amacı, arabanın takla atmasını ve sürücüyü öldürmesini önlerken olabildiğince uzağa sürmektir. Oyunun meydan okuması ve bağımlılık yapıcılığı, fiziğe yenilmemeye çalışırken olabildiğince uzağa sürmeye çalışmaktır.

Farklı kullanımlarla deneyebileceğiniz farklı araçlar var. Jip, motokros bisiklet, canavar kamyon, traktör, hippi minibüs, tek tekerlekli araç, dörtlü bisiklet, turist otobüsü, yarış arabası, polis arabası, ambulans, itfaiye aracı, kar arabası, süper offroad ve çok daha fazlası! Ayrıca her oyun sırasında topladığınız jetonları ödeyerek arabanızı yükseltebilir veya yeterli jetonunuz varsa yeni bir araç satın alabilirsiniz.

Hill Climb Racing çok oynanabilir bir oyundur. Oyunun arka planı, neredeyse basit bir karikatür tarzı sahnedir. Arazinin farklı seviyeleri farklı olacaktır. Kar yolu, ay manzarası, dağ, kum yolu, buz yolu vb. Yollar çok engebeli, oyuncunun arabanın dönmemesini, araba yağını tüketmemesini sağlamak için gaz ve fren tarafından iyi bir şekilde manipüle edilmesi gerekiyor.

Oyunun amacı olabildiğince yüksek bir skor elde etmektir. Genellikle araca herhangi bir hasar verilmemesi durumunda, yolculuk ne kadar uzarsa o kadar çok altın toplanır ve puan o kadar yüksek olur. Ancak, bazı zor hava gösterileri yapabilirseniz, puanlar büyük ölçüde artacaktır.

Yolda toplanan altın paralar araç performansını iyileştirmek için kullanılabilir ve nihayetinde arabayı yenilmez bir yarış arabasına dönüştürebilirsiniz. Ek olarak, Arctic, tarlalar, çöl ve ay dahil olmak üzere kendi arabanızı test etmenizi sağlayan beş farklı sahne var.

Kilitli haritaları tamamlayarak kilitli haritaların kilidini açabilirsiniz. Dokuz farklı oyun haritası ve on üç eğlenceli araçla harika vakit geçirmeye hazırlanın.

Özellikler:

– Benzersiz yükseltmelere sahip birçok farklı araç (birçok farklı araç: bisiklet, kamyon, cip, tank vb.)
– Ayarlanabilir parçalar arasında motor, süspansiyon, lastikler ve 4WD bulunur
– Her birinde ulaşılması gereken seviyelere sahip çok sayıda aşama (Kırsal, Çöl , Arktik ve Ay! +++)
– Puanınızı bir ekran görüntüsü ile arkadaşlarınızla paylaşın!
– Harika grafikler ve pürüzsüz fizik simülasyonu
– Düşük çözünürlüklü ve yüksek çözünürlüklü cihazlarda (tabletler dahil) iyi görünmek üzere tasarlanmıştır
– Motorunuzu yükselttiğinizde gerçek turbo ses!
– Garaj modu: Hayalinizdeki aracı özel parçalarla inşa edin ve sürün!
– Daha da ileriye
gitmek için yeni güçlendiriciler edinin – 27+ Seviye!
– 28+ Araç!

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir