Home Design : Caribbean Life 1.6.04 Apk İndir

0
(0)

Hayalinizde mimar olmak mı vardı yada mimar olmayı mı düşünüyorsunuz. şayet bu düşünceleriniz hala devam ediyorsa bu oyunu oynamayı tavsiye ederiz. Home Design: Caribbean Life Apk dosyasını indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

home design caribbean life apk

Home Design: Caribbean Life Apk Açıklaması

Karayip adalarının beyaz, kumlu plajlarındaki evleri içeren kendi iç tasarım HGTV şovunuzu yürütmenin nasıl bir his olduğunu hiç merak ettiniz mi? Artık Pinterest platformundaki iç tasarımdan ilham alan en yeni ev tasarımı oyunu, 3 boyutlu grafiklere ve yaratıcı estetik tasarımlara sahip en iyi ev dekorasyon oyunu ile bunu yapabilirsiniz. Mobilya seçenekleri Ashley ve Ikea ev mobilya ve dekor mağazalarından geldi.

Yıldız iç mimarlar Jennifer ve Kevin ile yan yana çalışarak iç tasarımda uzman olun. Şık desenler uygulayarak odaları yeniden dekore edin. Ev tasarım yolculuğunuza başlayın ve tasarım ev hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Ev Tasarımı: Caribbean Life’ı bu kadar özel yapan nedir?

☆ Karizmatik karakterler için ev ve yeniden dekore edilmiş evler tasarlayın, müşterileriniz size güveniyor!
☆ Yaratıcılığınızı keşfedin, Pinterest, Ashley, Ikea’dan ilham alan mobilya tasarımlarından ilham alın ve tasarımcı becerilerinizi sergileyin.
☆ Yaratıcı seçimler yapın ve kendi hayalinizdeki evi inşa edin. Seçeceğinize siz karar verin!
☆ Haftalık Bölümlerde dekorasyon becerilerinizi geliştirin ve üst düzey mobilya ve dekor markalarına erişimle görsel olarak çarpıcı üç boyutlu alanlara stil verin.
☆ Tasarım becerilerinizi geliştirin ve gerçek hayatınızda bile uygulayabileceğiniz ilham alın.

HGTV mülk tadilatını, Fixer Upper ve Property Brothers gibi ev tasarım şovlarını izlemeyi seviyorsanız, Home Design: Caribbean Life sizin için mükemmel bir sanal iç tasarım oyunudur ve Homescapes, Gardenscapes, Fishdom ve Township gibi oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız , Karayip Yaşamının da tadını çıkaracaksınız! Tonlarca dekorasyon seçeneğiyle bağımlılık yaratan bir oyun sizi bekliyor!

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir