Home Street MOD APK (Sınırsız Para) v0.38.3

0
(0)

İnsan hayatını simüle eden oyunlar genellikle popülerdir ve bu oyunlar tanıdık ama aynı zamanda yenidir. Bu simülasyon oyunları genellikle kazanmaya değil, insan faaliyetlerine odaklanır.

Home Street, Supersolid yayıncısının bir ürünüdür, resmi lansmanından sonraki beş gün içinde Home Street, 33.035 (4,5 / beş yıldız) mükemmel derecelendirme ile 1 milyon yüklemeye ulaştı. Home Street, hem iOS hem de Android cihazlarını desteklemektedir. iOS 8.0 veya üstünü, Android 4.1 veya üstünü gerektirir. Android, iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Home-Street

Home Street Apk Açıklaması

Ev Sokak hayat simülasyonu oyunu. Oyuncular kendilerine bir karakter yaratarak oyuna başlayacaklar, cinsiyet, saç modeli, ten rengi arasından seçim yapabilecekler… Ardından oyuncu şehirdeki yeni evine götürülecek; Evin içi tamamlanmamış, sadece birkaç temel eşya var. Oyuncular yeni mobilyalar, masalar, sandalyeler, zeminler, yeni odalar, giysiler, dekorasyonlar satın alarak evi ve karakteri özelleştirebilir… Oyuncular seviye atladığında tüm bu öğelerin kilidi açılabilir ve oyun içi para birimini kullanarak satın alınabilir.

Bu oyunda oyuncunun görevi, karakter ve oyuncunun evini geliştirmektir. Yeme, içme, alışveriş gibi günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmek için oyuncu, komşularından görevler alarak para ve EXP kazanmak zorunda kalacak.

Home Street’teki tüm kontroller, seçim menüleri ve sürükle ve bırak yoluyla yapılabilir. Örneğin, evdeki bir öğeyi düzenlemek veya taşımak için, bir seçenek menüsü görünene kadar öğeye dokunun ve basılı tutun. Bu işlemler, herhangi bir oyuncu için nispeten kolay ve anlaşılırdır.

Evini dekore et

Oyunda oyuncuların evi dekore etmek için satın alabilecekleri birçok farklı eşya bulunuyor. Oyuncular bunları mağazada bulabilir ve özelleştirilebilirler. Bu eşyalar sadece evi süslemekle kalmaz, aynı zamanda oyunculara EXP getirir, bu oyuncuların seviye atlamasına yardımcı olmak için çok önemlidir. Oyuncular, bu dekorasyonlara sahip olduktan sonra evlerinde bu dekorasyonların yerini özgürce hareket ettirebilirler.

Uzay genişlemesi

İnsan ihtiyaçları yüksek olduğunda, evlerimiz için daha fazla alana ihtiyacımız var. Yani Home Street’te oyuncular yeni odalar oluşturabilir veya herhangi bir odanın alanını artırabilir/azaltabilir.

sosyal bağlantı

10. seviyede, oyuncular bir Mahalle oluşturabilir veya bir Mahalleye katılabilir ve komşularla birlikte sezonluk etkinlik görevleri gerçekleştirebilir ve ödüller kazanabilir.

Ayrıca Home Street, oyuncuların Facebook ile giriş yaparken diğer oyuncularla bağlantı kurmasına izin veren bazı özelliklere de sahiptir. Oyuncular, Facebook arkadaşlarını oyuna katılmaya davet edebilir ve Yardım Eli ve Dostluk Düşüncesi puanları alabilir. Oyunda ayrıca oyuncuların ziyaret edip onlara yardım edebilmesi ve EXP ve Helping Hand kazanabilmesi için bir komşu listesi vardır.

Oyuncuların pazar üzerinden ticaret yapabilecekleri bir diğer özellik, oyuncular gereksiz eşyaları satabilir veya arkadaşlarından eksik olan eşyaları iki tarafça anlaşılan bir fiyattan satın alabilir.

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir