Homespace 4.4.2 Apk İndir

4.9
(112)

Restore etmek için harika bir yer verseler size ne yapardınız. tabiki restore etmek için eşyaları temin etmek için uğraşırsınız. bunların oyunla birleştiği bir uygulama. Homespace apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Homespace 4 4 2 apk

Homescapes Apk Açıklaması

Playrix’in Scapes ™ serisinin en iç açıcı oyunu Homescapes’e hoş geldiniz! Yemyeşil bir sokakta harika bir konağı restore etmek için 3’lü eşleştirme bulmacalarını çözün. Heyecan verici maceralar kapı eşiğinde başlar!

Konaktaki odaları yenilemek ve dekore etmek için renkli 3’lü eşleştirme seviyelerini geçin ve yol boyunca heyecan verici aile hikayesinde her zamankinden daha fazla bölümün kilidini açın! Ne için bekliyorsun? Kendini evinde gibi hisset!

Oyunun özellikleri:

● Eşsiz oyun: Parçaları değiştirip eşleştirerek Austin’in evi yenilemesine yardım edin!
● İç tasarım: Evin nasıl görüneceğine siz karar verirsiniz.
● Heyecan verici 3’lü eşleştirme seviyeleri: benzersiz güçlendiriciler ve patlayıcı kombinasyonlar içeren tonlarca eğlence!
● Büyük, güzel bir konak: içinde barındırdığı tüm sırları keşfedin!
● Fantastik karakterler: Onların hayatlarını yaşamalarını ve oyun içi sosyal ağda birbirleriyle etkileşimde bulunmalarını izleyin.
● Sevimli bir evcil hayvan: yaramaz ve tüylü bir kedi ile tanışın.
● Facebook arkadaşlarınızı evde kendi rahat atmosferinizi yaratmanıza yardımcı olmaya davet edin!

Homespace-cover-4
Homespace-cover-3
Homespace-cover-5
Homespace-cover-1
Homespace-cover-2
Homespace-cover-7
Homespace-cover-6

Eski konağa tam bir makyaj verin! Mutfak, salon, limonluk ve garaj dahil diğer ev alanlarını döşeyerek ve dekore ederek tasarımcı becerilerinizi gösterin! Binlerce tasarım seçeneği, yaratıcılığınızı keşfetmeniz, tasarımları istediğiniz zaman değiştirmeniz ve sonunda hayalinizdeki evi yaratmanız için size maksimum özgürlük verecek!

Homescapes’i oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun içi öğeler gerçek parayla da satın alınabilir. Bu seçeneği kullanmak istemiyorsanız, cihazınızın Kısıtlamalar menüsünden kapatmanız yeterlidir.

apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 112

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.