Hunt Royale Apk İndir

5
(1)

Aksiyon dolu bu oyunda hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. savaş başladı ve savaş alanına gidip karşınızdaki düşmanları avlayın, unutmayın siz av olursanız oyun biter ve yeniden başlarsınız. Hunt Royale apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Hunt Royale 1 1 apk

Hunt Royale Apk Açıklaması

Av başladı! 4 savaşçıdan biri olarak avlanma alanlarına girin ve harika ve benzersiz fantezi düşmanlarına karşı savaşta hayatta kalın!

Özellikler:
– Kilidi açmak ve seviye atlamak için 30’dan fazla karakter!
– Savaşmak için benzersiz düşmanlar 
– Kullanmak ve ustalaşmak için güçlü beceriler
– Öngörülemeyen özel etkinlikler
– Eğlenceli voksel tabanlı grafikler

Kendi beceri ve yeteneklerine sahip 30’dan fazla benzersiz karakterin kilidini açın ve oynamayı öğrenin. İlerledikçe onları seviyelendirin ve gelecekteki maçlar için daha güçlü hale getirin. Her oynadığınızda farklı becerilerin kilidini açarken yeni yapıları deneyin!

İşin püf noktası… Sadece hayatta kalmak değil, diğer oyunculardan daha fazla düşman avlamak zorundasın. Sadece dikkatlice düşünülmüş karakter yapısı ve çok fazla beceri ile bunu başarabileceksiniz.

Sonsuz çeşitlilik – sonsuz eğlence! Yakın dövüş, menzilli dövüş, sihir, kaba kuvvet, iyi, kötü ve aradaki her şey arasında seçim yapın!

Favori karakterinizi bulun ve onu öngörülemeyen olaylarda düzenli olarak sunulan harika savaş senaryolarında kullanın.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir