Idle Heroes Apk İndir

0
(0)

Kahramanları eğitmek, savaşmak, strateji geliştirmek için oynamanız gereken bir oyun. Oyunun en güzel özelliklerinden biride siz kahramanlarınızı ayarlayıp siz oyunu oynamıyorken de sizin yerinize eğitim görmesi. Idle Heroes apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Idle Heroes 1 26 apk

Idle Heroes Apk Açıklaması

◈Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuya katılın ve Sara Ormanı’ndan Yüksek Cennet’e yolculuğunuza başlayın, karanlık güçlerle savaşmak için kahramanlar grubunu antik harabelere götürün!

OYUN ÖZELLİKLERİ:

★Boşta Sistem★
Siz yokken kahramanlarınızın eğitimini ayarlayın. Telefonunuza döndüğünüzde daha güçlü olacaklar, yeni yetenekler kazanacaklar ve savaşa hazır olacaklar. Büyütün ve güçlü bir kadroyu tüm çabalar olmadan eğitin!

★Gelişen Strateji★
Farklı gruplarda belirli becerilere sahip 200’den fazla Kahraman. Savaşçılarınızı çağırın, onları güçlü kahramanlar olmaları için EĞİTİN veya GELİŞTİRME için Ruh malzemesine dönüştürün. Büyülü teçhizatlar oluşturun ve savaşçılarınızı zafer için donatın!

★TONLARCA İçerik★
Bol bol savaş alanı ve zindanlarla dolu, kahramanca görevler, gizemli kuleler, arena, lonca, eğlenmesi çok eğlenceli!

★ SUÇLUK Savaşları ★
Yüzen kıtanın kontrolü için bir savaşta her yerde arkadaşlarınız ve oyuncularınızla birlikte savaşın. Çok oyunculu lonca patron savaşlarına katılın ve loncanızı üstünlüğe taşıyın!

★Dünya Çapında Arena★
ARENA’da savaşmak için en iyi kahramanlarınızı ortaya koyun. Onları zafer için çok oyunculu bir yarışmada çevrimiçi olarak izleyin! En iyi ödüller için Lider panosuna tırmanın!

Nazik hatırlatma:
Video Reklamlar nedeniyle WRITE_EXTERNAL_STORAGE ve READ_EXTERNAL_STORAGE izinlerine ihtiyacı var.

apk indir
apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir